Loading...
4.3 Point
818 Comment

Metet Közde Döner Comments

Kuzguncuk Mahallesi, İcadiye Caddesi, No 39, Üsküdar, İstanbul 34674
5
O... Ö........
Icerisi biraz eski ama cokca samimi
5
B....... K....
Metet muazzam bir konumda hizmet veriyor. Teras katında yerken manzara görmek mümkün. Çalışanlar ilgili alakalı. Lezzet gayet yerinde ortamın verdiği keyif ile birleşince güzel bir öğüne dönüşüyor.
5
E... D...
Hem inanılmaz hızlı hem çok lezzetliydi Kalabalık gidip döner yedik, herkes çok memnun kaldı. Yanındaki mezeleri ve salatası da çok iyiydi. Mutlaka tekrar gidilir.
5
S..... E....
Online sipariş biraz geç olsa da elimize ulaştı. Et gayet lezzetli. Mekanı daha önce de ziyaret etmiştim gayet güzel bir mekan.
4
B...... B......
Közde döner(tereyağlı olan fazla yağlı oluyor) lezzetliydi, manda yoğurdu ise normal yoğurttan farksızdı. Servis ve personelin ilgisi çok iyiydi. Künefe olmadığı için sütlaç sipariş ettik. İyi ki de etmişiz, mutlaka denenmeli.
5
S. A........
öncelikle yeri harika. üsküdar'ın en güzel caddelerinden birinde. çalışanlar çok kibarlardı ve yediğimiz beyti döner + iskender de çok lezzetliydi.
5
X..... N..
üsküdarda başarılı bulduğum bir yer umarım böyle devam eder güzel bir konsept et ve köz tabi ki bambaşka bir lezzet
4
C.... K....
Közde dönerin yapıldığı ve Kuzguncuk'da bulunan iyi denebilecek dönerci adreslerinden biri. Döner lezzetli fakat biraz tuzlu gibi geldi bana. Ana menü öğesi olmasa da dönerin yanına koydukları patates kızartmasının geliştirilmesi gerekiyor. Patatesler çıtır çıtır olsa daha iyi olacak. Sütlaç güzeldi... Devamını oku
5
E... K........
İstanbul'da yediğim en güzel döner olabilir. Gerçekten eti çok lezzetli, yanında gelen patates ve lavaş tarzı ekmekleri de çok lezzetli.
2
D..... B.......
Klasik közde döner lezzeti güzel olmasına rağmen lavaş ve dönerler soğuk geldi. Yemeklerimize devam etmemize rağmen arkadaşımın tabağını önünden aldılar.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :