Loading...
3.1 Point
35 Comment

Huzur Lokantası

Atatürk Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No 104/B, Ümraniye, İstanbul
Categories Eating Houses
Average amount İki kişi için : 70.00 TL
Working hours
Properties
 • No Alcohol Available
 • Dinner
 • Delivery
 • Debit Card
 • Lunch
 • Cash
 • Credit Card
 • Sodexo
 • Setcard
 • Air Conditioned
 • Multinet
 • Indoor Seating
 • Ticket Restaurant
Comments (35)
1
S.. I.
paranla rezil olmak demek bu olsa gerek,iskender rezaletti dönerin ilk ve yanık kısmı müşteriye verilmez .usta,aldığın o para sana helal değil.o mekanın sahibine yazık.kesinlikle tavsiye etmiyorum
1
E.... G......
Döner soğuk geldi lavaş uyduruk ve soğuktu bu fiyata daha iyi hizmet verinebilir. Boşuna gelipde moraliniz bozulmasın kesinlikle tavsiye etmiyorum.
5
S..... C......
İskender enfes
1
C.. C..
Helal etmiyorum
Çok kez yemek yemeye gittim ve sorun yaşamadım. Takii son gidişime kadar. Dana şiş söyledim ve dana şiş geldi. Hesabı kasada değil özellikle masada almak istedi garson. Ona şaşırdım neyse dedim. 5 TL fazla hesap istendi. Sebebini sorduğumda kuzu şiş fiyatını gösterdi. Ben dana şiş sipariş edip yediğim etin de dana eti olduğunu söylediğimde garson ısrarla kuzu şiş söylediniz ve kuzu şiş yediniz dedi. Bıçakla kesilecek kadar büyük parçalı ve sert kuzu eti mi olur? Israrla hayır kuzu söylediniz demesi irrite etti. Ben ısrar edince de biz yanlış anlamışız demekki siparişi ama sizin yediğiniz kuzu etiydi dedi. Lanet olsun dedim çıktım. İçime dert oldu tekrar döndüm. Yaptıklarının ayıp olduğunu ve 5 TL için geri dönmeyeceğimi olayın farklı birşey okduğunu söyledim. Hala kuzu yedin kuzu söyledin. Kasadaki sakallı beyefendi bütün görüşmeye şahit ve sadece izledi. Muhtelemen patronu Hani faiz sebebiyle kredi kartı geçmiyor ya haram diye. Saygı duyuyorum. Madem öyle size şunu yazayım. Eğer ben haklıysam Allahtan dilerim o hakkınız olmayan para haram zıkkım olsun. Siz haklıysanız siz de bana bu muhabbetten ötürü hakkınızı haram edin. Olay 5 TL değil. Olay enayi yerine konmak..
1
C.. C..
Helal etmiyorum Çok kez yemek yemeye gittim ve sorun yaşamadım. Takii son gidişime kadar. Dana şiş söyledim ve dana şiş geldi. Hesabı kasada değil özellikle masada almak istedi garson. Ona şaşırdım neyse dedim. 5 TL fazla hesap istendi. Sebebini sorduğumda kuzu şiş fiyatını gösterdi. Ben dana şiş sipariş edip yediğim etin de dana eti olduğunu söylediğimde garson ısrarla kuzu şiş söylediniz ve kuzu şiş yediniz dedi. Bıçakla kesilecek kadar büyük parçalı ve sert kuzu eti mi olur? Israrla hayır kuzu söylediniz demesi irrite etti. Ben ısrar edince de biz yanlış anlamışız demekki siparişi ama sizin yediğiniz kuzu etiydi dedi. Lanet olsun dedim çıktım. İçime dert oldu tekrar döndüm. Yaptıklarının ayıp olduğunu ve 5 TL için geri dönmeyeceğimi olayın farklı birşey okduğunu söyledim. Hala kuzu yedin kuzu söyledin. Kasadaki sakallı beyefendi bütün görüşmeye şahit ve sadece izledi. Muhtelemen patronu Hani faiz sebebiyle kredi kartı geçmiyor ya haram diye. Saygı duyuyorum. Madem öyle size şunu yazayım. Eğer ben haklıysam Allahtan dilerim o hakkınız olmayan para haram zıkkım olsun. Siz haklıysanız siz de bana bu muhabbetten ötürü hakkınızı haram edin. Olay 5 TL değil. Olay enayi yerine konmak..
4
D.... Ö.......
Mekanın otantik güzel bir yapısı var. Kredi kartı geçmiyor. İskenderi çok güzeldi. Kıvamı, eti pidesi her şey yerli yerindeydi. Fiyatı 30 TL
2
T..... T.....
Ümraniye de lezzetiyle başarılı bir lokanta, garsonları pek ilgili değil, kredi kartı bazen geçiyor bazen geçmiyor ve gereğinden fazla pahalı..
4
E... E...
Huzur Lokantası içeriye girdiğim zaman bana eski zamanları hatırlatıyor. Her zaman dilimize yapışan bir laf vardır ah o eski tatlar nerede diye, işte Huzur Lokantasında ben o eski tadı yakaladım diyebilirim. Dönerinin hafif yağlı kokusu müthiş bir cazibe ile yayıldı damağımda. Deneyenlerin uğrak noktası olur Huzur Lokantası.
5
B..... Ö.......
Başarılı. Yemekler nefis . Bir porsiyon etli yemek ve komposto İçin minimum 31/32 lira vereceksiniz. Kesinlikle uygun fiyat beklemeyin ama Ümraniye’de en düzgün ve kaliteli lokanta diyebiliriz . Tadı damağınızda kalacak.
2
B A
kayış İskeneder ve tatsız kuru köfte yedik kural hep aynı herşeyi yapmaya çalışan müesseseler hiçbirşeyi tam yapamıyorlar tavsiye etmiyorum
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım