Loading...
4.2 Point
57 Comment

Kovan Fırın

Halaskargazi Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, No 92/B, Şişli, İstanbul
Categories Bakeries
Cuisines Desserts, Bakery
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Working hours
Properties
  • No Alcohol Available
  • Takeaway Available
  • Breakfast
  • No Seating Available
  • Cash
  • Credit Card
  • Debit Card
  • Air Conditioned
Comments (57)
5
A.... D........
UZun zaman her sabah hem kendime hem ofise sabahları birşeyler aldığım yerdi. Asla tadı şaşmadı. Mutlaka suçla birşeyler bulursunuz. Asla bayat birşey yoktur. Bence kullandıkları yağda kaliteli asla yanma yapmaz. Ne zaman karşıya geçsem buraya uğrarım:) yine bir nostalji yaptık herşey çok güzeldi.
5
H.... S....
Osmanbey Metrosunun Rumeli Caddesi çıkışına çok yakın olan bu kovan şubesi de konum olarak işlek bir noktada yer alıyor. Diğer kovan şubelerindeki ürün kalitesi ve lezzeti burası için de geçerli. Severek ve güvenle tercih ediyorum.
5
M..... S.....
Okula giderken metro çıkışı her sabah soluğu burada alırdık. Zeytinli açma ve çekirdekli simit almadan geçmezdik. Şimdi daha çok kurabiye ve galeta çeşitleri daha çok tercihim oluyor.
4
J..... J.....
Gerçekten çok güzel sabah işe gidenler için gayet lezzetli poğaça çeşitleri çıkıyor. Özellikle patlıcanlı olanı çok beğendim ve sürekli yiyorum. Kuru pastalarda da antep fıstıklı çatlak kurabiyeyi kaldırmaları beni üzdü. Umarım tekrardan yapmaya başlarsınız:)
5
S.. M.....
Osmanbey'in medar-ı iftiharı. Metro çıkısından sonra sıcacık hamur işleri yemek istiyorsanız mutlaka tercih ediniz. Özellikle poğacaları tazeyken süper, asla mideyi yakmıyor
4
B. B.
Buranın çekirdekli galetalarını ve açmalarını severim. Ancak buradan bir pizza almıştım sanırsam 6.5 ₺'ydı, saat 1 civarında almama rağmen sıcaktı ve tadı çok güzeldi. Tatlılarından denemediğin için 5 puan vermiyorum. Oturma alanı çok sınırlı ve sabahları sıra oluyor.
3
O....... Y....
Şişli 'den Osmanbey 'e gelirken yolun sağ tarafında kalan, çay içip hafif atıştırmalık birşeyler yiyebileceğiniz, alışveriş arası soluklanacak iyi mekanlardan biri.
4
M.... O....
Çekirdekli galetalarını, açmalarını ve ay çöreğini denedim, hayal kırıklığına uğratmadı ama bir şeyler almak için sıra bekleyen insanları görünce daha büyük bir beklentiye girdim. Metrodan okula yürürken yolumun üstünde olduğu için, diğer ürünlerini de deneyeceğim. Oturma alanı az olduğundan paket alıp okulda çayınızı alıp atıştırmanız için ideal, ya da yolda yürürken size eşlik edebilir :)
4
Y...... I....
Yıllarca her sabah uğradığın ve Her sabah insanların kuyruğa girdiği kuyruğun çok hızlı ilerlediği bir peynirli açması var ki sıcak olur sabahları genelde böyle bir lezzet yok çok başarılı simitleride çok güzel fakat ben peynirli açmanın o tadını unutamıyorum.
2
G.... B...........
Su börekleri harika ve poğaçaları bir o kadar kuru ve sertti. Poğaçanın sabah erken saatlerde yenilenmeyip bir önceki günden kalanların satıldığını düşünüyorum.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım