Loading...
4.6 Point
67 Comment

Antepli Emmi

Bozkurt Mahallesi, Ergenekon Caddesi, Eşref Efendi Sokak, No 19, Şişli, İstanbul
Categories Grill
Cuisines Grill, Kebab
Average amount İki kişi için : 280.00 TL
Working hours
Properties
 • Lunch
 • Serves Alcohol
 • Credit Card
 • Dinner
 • Cash
 • Delivery
 • Debit Card
 • Fullbar
 • Live Music
 • Air Conditioned
 • Smoking Area
 • Outdoor Seating
 • Indoor Seating
 • Table booking recommended
Comments (67)
3
K.... T...
Yemekler oldukça güzeldi, çalışanların ilgisi de çok iyiydi ancak zomato pro üyesi olarak görünmesine rağmen biz çıktık zomato hala öyle gösteriyor dedi ve hesabı tam aldı. Üzerine zomato da doğruladı bu bilgiyi kendi hataları zomatodan herhangi bir ücret geri alamadık. Restoran güzel ama zomato olayını önceden konuşun.
5
B.... B....
Emir Yargın'ın önerisiyle geçtiğimiz günlerde uğradık. Uğur Şef işini çok seven, güzel yapan ve samimi bir abimiz, mezeler taze ve lezzetli, yemekler de gayet güzel porsiyonlu ve kebap yediğinizi hissettiriyor. Ayrıca mutlaka kendi yaptıkları şalgamı da deneyin derim.. Ben şalgam içmem diyene üç shot attırır :)
5
B..... A.......
Antepli emmi kesinlikle alanında uzman bir restoran. Servis, lezzet, kalite hepsi birbirinden iyiydi. Kebapları ve ciğerleri çok başarılıydı, bir Adanalı olarak çok keyif aldım. Ayrıca şalgam da çok kaliteliydi. Mekan sahibi çok güleryüzlü ve ilgiliydi. Sadece yemeklerin fiyatlarının ortalamanın biraz üstünde olduğunu düşünüyorum ancak buna değiyor. Kesinlikle denemelisiniz, İstanbul’un seçkin kebapçılarından olduğunu söyleyebilirim. Gold üyeliği de bir sefer sorunsuz kullanmıştık, ancak geçenlerde gittiğimizde artık gold üyeliğin geçerli olmadığını ve zomatonun henüz kaldırmadığını söylediler, bilginize.
5
S.... T.....
Adana kebabı ve ciğer şişi sunumuyla birlikte oldukça lezzetli olmakla birlikte fiyatları ortalamanın sadece bir tık üzerinde ancak bu lezzete değeceğine emin olabilirsiniz ben de bir antepli olarak kebaplarını kesinlikle çok iyi buluyorum. İşletme sahibi çok güleryüzlü, işini severek ve özenle yapıyor. Ayrıca çeşitli meze ve içeceklerle meyhane şeklinde de hizmet vermekte ve alkol fiyatları ortalama düzeyde.
5
D..... G.......
Her seye bayildik. Yemekler inanilmaz lezzetliydu, fiyatlar ve porsiyinlar da cok mutlu etti bizi. Ortam sahane ve keyifliydi. Cok da ilgililerdi, her seyiyle bayildik . Eve yakin olmasi da cabasi. Sik sik gidecegiz
1
U... Y.......
Mekanın etrafı zaten ayrı bir sakat, ailece geliyoruz yazanları anlamadım. Gold için geldik ve deneyimimiz şöyle: -bizi garson yerine kemancı karşıladı, menü verdi sorular yanıtsız kaldı -mekanın ambiyansı zaten kız arkadaşımı korkutmaya yetti - gold geçerli ancak başta söylerseniz dezavantajlı oluyorsunuz, yemeğiniz daha geç geliyor ve porsiyonları ufalıyor, 3 ince dilim lokum mu 55 TL? Yoksa gold diye mi 3 ince dilim lokum? Bunun cevabını asla öğrenemeyeceğim zira 2. bir ziyaretimiz olmayacak. Velhasıl sırf gold için bile gidilmez, başka yere vaktinizi harcayın.
1
U... Y.......
Mekanın etrafı zaten ayrı bir sakat, ailece geliyoruz yazanları anlamadım. Gold için geldik ve deneyimimiz şöyle:
-bizi garson yerine kemancı karşıladı, menü verdi sorular yanıtsız kaldı
-mekanın ambiyansı zaten kız arkadaşımı korkutmaya yetti
- gold geçerli ancak başta söylerseniz dezavantajlı oluyorsunuz, yemeğiniz daha geç geliyor ve porsiyonları ufalıyor, 3 ince dilim lokum mu 55 TL? Yoksa gold diye mi 3 ince dilim lokum? Bunun cevabını asla öğrenemeyeceğim zira 2. bir ziyaretimiz olmayacak.

Velhasıl sırf gold için bile gidilmez, başka yere vaktinizi harcayın.
5
M.... O.......
Yemekleri,mezeleri mükemmel ve çalışanları gayet ilgili 3.cu gidişim verilen ücreti sonuna kadar hakeden bir mekan
5
O... A....
Turşularını şiddetle tavsiye ederim. Ev yapımı ve çok lezzetli
4
E... D....
Çok güzel pişmiş bir kaburga ve emmi lokum yedik, pilavı birazcık yağlıydı denebilir. Fiyatlar ortalama, belki bir iki ikram olabilirdi fakat çalışanlar epey kibarlar. Zomato gold'u sorunsuz kullandık.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım