Loading...
3.4 Point
30 Comment

Balıkçıköy Restaurant

Yalı Mahallesi, İmam Ali Sokak, No 1/A, Maltepe, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Seafood, Turkish
Average amount İki kişi için : 200.00 TL
Working hours
Properties
 • Lunch
 • Credit Card
 • Dinner
 • Debit Card
 • Live Music
 • Air Conditioned
 • Indoor Seating
 • Fullbar
 • Wine
 • Rooftop
 • Outdoor Seating
 • Wifi
 • Smoking Area
 • Beer
 • Table booking recommended
 • Cash
Comments (30)
3
S. S.
Ortalama bir restaurant son zamanlarda populerlik ile fiyat ve hizmet kalitesinde dusus goruyorum. Hafta ici sessiz sakin daha iyi hizmet alirsiniz.
3
S. S.
Ortalama bir restaurant son zamanlarda populerlik ile fiyat ve hizmet kalitesinde dusus goruyorum.
Hafta ici sessiz sakin daha iyi hizmet alirsiniz.
2
E... K..
Beşçeşmeler meydanına benim gibi uzun zamandır gitmediyseniz değişimden ötürü şaşırabilirsiniz.
Etrafta fazlasıyla benzer mekan olduğunu aktarmak isterim. Mekana 8 kişi gittik, bir 100’lük 240 tl , bir 70’lik 180 tl ve hiç iyi olmayan standart altı mezelerinden tattık. 8 dilim kavun 96 tl , 8 parça peynir 96 tl yi de çok pahalı bulduk, total bin lira bırakıp tam doyamadan kalktık maalesef.
2
E... K..
Beşçeşmeler meydanına benim gibi uzun zamandır gitmediyseniz değişimden ötürü şaşırabilirsiniz. Etrafta fazlasıyla benzer mekan olduğunu aktarmak isterim. Mekana 8 kişi gittik, bir 100’lük 240 tl , bir 70’lik 180 tl ve hiç iyi olmayan standart altı mezelerinden tattık. 8 dilim kavun 96 tl , 8 parça peynir 96 tl yi de çok pahalı bulduk, total bin lira bırakıp tam doyamadan kalktık maalesef.
4
Ö...... G.....
Mezeleri gayet başarılı hizmet başarılı garsonlar ilgili beş çeşmelerde bir kaç mekana gitmişliğim vardır. Tekrar gelecek olsam yine balıkçıköy restorant ilk tercihim olur. Gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz bir mekan
5
G...... K......
Mekana dün ilk kez gittim. Eşim daha önce ailesi ile yemek yemiş. Ramazan nedeniyle tenha olması bizim açımızdan iyi bir şeydi. Garsonlar oldukça ilgili, esprili ve güler yüzlülerdi. Balık yemedik, mezelerle ve ara sıcaklarla rakımızı içtik. Mezeler enfesti. Kalamar sanırım yediğimiz en güzel kalamardı. Yaprak ciğer yedim, muhteşemdi. Hesap umduğumdan daha düşük geldi. Yani çok güzel bir gece geçirdik. Lezzeti hala damağımda. Teşekkürler.
5
G...... K......
Mekana dün ilk kez gittim. Eşim daha önce ailesi ile yemek yemiş. Ramazan nedeniyle tenha olması bizim açımızdan iyi bir şeydi. Garsonlar oldukça ilgili, esprili ve güler yüzlülerdi. Balık yemedik, mezelerle ve ara sıcaklarla rakımızı içtik. Mezeler enfesti. Kalamar sanırım yediğimiz en güzel kalamardı. Yaprak ciğer yedim, muhteşemdi.
Hesap umduğumdan daha düşük geldi. Yani çok güzel bir gece geçirdik. Lezzeti hala damağımda. Teşekkürler.
1
E.. H.....
Basık ve dekoratif olarak kötü bir mekan olsa da bir kaç kere çalışanların güler yüzü için gittiğimiz bu yere dün de misafirlerimizi götürdük. 3 peynir 7-8 meze, bir 70’lik, bir 35’lik, 2 porsiyon mezgit pane ve 4 bira “571” TL tuttu. Israr üzerine 500 yaptılar. En çarpıcı örnek Maltepe gibi mütevazı bir yerde olmasına rağmen 35’lik rakının 110 lira ile 3 adet (porsiyon değil) peynirin ise 30 lira olmasıydı... Düşük kalitede yiyecekler yiyerek karşılığında kazıklanmak istemiyorsanız gitmemenizi tavsiye ederim. Beşçeşmelerde maksimum ödenen bu zamana kadar kişi başı 85’i geçmemiştir. Bir de kadınlar tuvaletinin kapısı kapanmıyor ????????‍♀️
1
E.. H.....
Basık ve dekoratif olarak kötü bir mekan olsa da bir kaç kere çalışanların güler yüzü için gittiğimiz bu yere dün de misafirlerimizi götürdük. 3 peynir 7-8 meze, bir 70’lik, bir 35’lik, 2 porsiyon mezgit pane ve 4 bira “571” TL tuttu. Israr üzerine 500 yaptılar. En çarpıcı örnek Maltepe gibi mütevazı bir yerde olmasına rağmen 35’lik rakının 110 lira ile 3 adet (porsiyon değil) peynirin ise 30 lira olmasıydı... Düşük kalitede yiyecekler yiyerek karşılığında kazıklanmak istemiyorsanız gitmemenizi tavsiye ederim. Beşçeşmelerde maksimum ödenen bu zamana kadar kişi başı 85’i geçmemiştir. Bir de kadınlar tuvaletinin kapısı kapanmıyor
2
E........... E...........
Yorumlara göre gittiğimiz bir yer oldu. Buradaki fiyatlar güncel değil. Getirdikleri menüde de fiyatlar yazmıyor. Tek rakı fiyatı 20 tl. Maltepe için oldukça pahalı. Gelen ekmekleri ısıtırken yakmışlardı. 1 bira, 1 tek rakı, girit ezmesi, haydari ve beyaz peynire 75 tl ödedik.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım