Loading...
3.2 Point
9 Comment

Espressolab

Piazza Avm, Cevizli Mahallesi, Tugayyolu Caddesi, No:69, D:c blok, Maltepe, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Cafe, Tea, Coffee
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Working hours
Comments (9)
4
J.... N.....
Özellikle her yerde bulunmayan salted caramel kahvesiyle bir adım önde. Tatlı çeşitleri ve porsiyonları da önce gözünüzü doyuruyor. Avm içinde kendine ait iç ve dış oturma alanı da bulunuyor.
4
J.... J....
Özellikle her yerde bulunmayan salted caramel kahvesiyle bir adım önde. Tatlı çeşitleri ve porsiyonları da önce gözünüzü doyuruyor. Avm içinde kendine ait iç ve dış oturma alanı da bulunuyor.
3
T...... G.......
Cold brew ünün şişesi de kendisi de çok güzel, ama oturacak yer sıkıntısı oluyor. Ben gittiğimde dışarıda yer yoktu, iç mekanda da oldukça kısıtlı bir alana sahip.
5
O... D....
Sürekli gittiğim bi işletme. Gerek kahveleri gerek çalışanların kibarlığı şahane. Tek eksi, bahçe tarafındaki güzel oturma yerleri ne yazık ki avm hoparlörü tarafından sürekli tacize uğruyor. Yani yüksek sesli müzik var non-stop. O nedenle konum olarak kötü bi yerde.
3
L... S....
white choclate mocha ictim ve pek basarili bulamadim ve gec geldi ayrica yeri yemek katinda oldugundan kalabalik ve cok gurultulu ben pek memnun kalamadim bir daha tercih etmem
1
B.... B.............
Beklentinin altında bir hizmet! Kahve içmek için geldik. French Press’te Guatemala filtre kahve içmek için sipariş verdik. Fakat maalesef barista, ne kahveye hakimdi ne de French press servisine.. sipariş verdikten sonra, yoğunluk olmadığı halde 4 dakikalık kahve için 10 dakika bekledik. Sonunda her zaman tükettiğimiz Guatemala kahve olması gereken yoğunlukta değildi... sadece bu da değil, ayrıca kahveleri almaya gittiğimde barista bu sefer ödediğim ücrete ek 15 TL talep etti. Gerekçesi French Press olduğu içinmiş.. Büyük pişmanlık..
1
B.... B.............
Beklentinin altında bir hizmet!

Kahve içmek için geldik. French Press’te Guatemala filtre kahve içmek için sipariş verdik. Fakat maalesef barista, ne kahveye hakimdi ne de French press servisine.. sipariş verdikten sonra, yoğunluk olmadığı halde 4 dakikalık kahve için 10 dakika bekledik. Sonunda her zaman tükettiğimiz Guatemala kahve olması gereken yoğunlukta değildi...

sadece bu da değil, ayrıca kahveleri almaya gittiğimde barista bu sefer ödediğim ücrete ek 15 TL talep etti. Gerekçesi French Press olduğu içinmiş..

Büyük pişmanlık..4
B...... B......
Kahve sevmeyen biri olarak çekinerek gittiğim bu kahveciyi çok beğendim. Kahve yanı sıra farklı farklı çayları, sıcak çikolataları, tatlıları ve hamur işleri var. Çay denemek istediğimi söylediğimde 4-5 farklı çayları hakkında bilgi verdiler. Çayları tatlı olduğundan seçimim bu yönden olmadı. Salted carameli tercih ettim. Oldukça başarılı. Hafif ne tatlı ne tuzlu. İlerleyen saatlerde ise dudaklarımda hafif tuz tadı vardı. Oturma alanları oldukça fazla. Koltuklarının dizaynları da çok şirin. Çalışan, muhabbet eden, kitap okuyan oldukça fazla kişi olmasına rağmen çok gürültü yoktu. Mutlaka tekrar tercih edeceğim.
4
B...... B......
Kahve sevmeyen biri olarak çekinerek gittiğim bu kahveciyi çok beğendim. Kahve yanı sıra farklı farklı çayları, sıcak çikolataları, tatlıları ve hamur işleri var.
Çay denemek istediğimi söylediğimde 4-5 farklı çayları hakkında bilgi verdiler. Çayları tatlı olduğundan seçimim bu yönden olmadı.
Salted carameli tercih ettim. Oldukça başarılı. Hafif ne tatlı ne tuzlu. İlerleyen saatlerde ise dudaklarımda hafif tuz tadı vardı.
Oturma alanları oldukça fazla. Koltuklarının dizaynları da çok şirin.
Çalışan, muhabbet eden, kitap okuyan oldukça fazla kişi olmasına rağmen çok gürültü yoktu.
Mutlaka tekrar tercih edeceğim.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım