Loading...
4.4 Point
30 Comment

Altıncağ Et Lokantası

Rasimpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Siftah Sokak, No 15/A, Kadıköy, İstanbul
Categories Eating Houses
Cuisines Home-made, Kebab, Turkish
Average amount İki kişi için : 70.00 TL
Comments (30)
5
A.. Y..........
esasında eski olmasına rağmen geç keşfettiğim, şahane paça çorbası, şahane et ve türevleri yapan bölgenin en başarılı esnaf lokantalarından biri. f/p oranı fevkalade. söylemiş miydim paça çorbasının ayrıca hastasıyız. etlerse lokum gibi. araya korona girmeseydi, her lezzetinden denemeyi umuyordum yani tek memnuniyetsizliğimiz bu yarım kalma.
5
A.. Y..........
esasında eski olmasına rağmen geç keşfettiğim, şahane paça çorbası, şahane et ve türevleri yapan bölgenin en başarılı esnaf lokantalarından biri.
f/p oranı fevkalade.
söylemiş miydim paça çorbasının ayrıca hastasıyız.
etlerse lokum gibi.
araya korona girmeseydi, her lezzetinden denemeyi umuyordum yani tek memnuniyetsizliğimiz bu yarım kalma.
5
B.... G.........
Kadayıf dolmasını her gün yiyebilirim
5
M... G....
Çok başarılı bir esnaf lokantası. Ayrıca cağ kebap da yapıyorlar. Ben çorba içtim ve orman kebabı yedim. Çorba koyu kıvamlı olmasına rağmen lezzetliydi. Orman kebabı ise 5 puanı fazlasıyla hakketti.
4
E... @..................
Cağ kebap için gitmiştim. Sanırım her gün yapmıyorlar. Girişte solda döner vardı, tezgahın başındaki abiye maruz kalırsanız döner yersiniz. Öyle reklamını yapıyor yani. Sağdaki tezgahta duran yemeklere iliştim. Az paça, az hünkar begendi, az lahana sarma yedim. Paça ve hünkar begendi lezzetli, lahana sarma vasattı. Kadıköy için iyi bir esnaf lokantası. Makul fiyatlara yemek için öneririm
5
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenler Kadıköy’ün bizce en iyi esnaf lokantası, Erzurum mutfağı ağırlıklı konseptiyle çevresinde oldukça popüler. Biz buraya birden fazla kez geldik. Muhteşem bir cağ kebap yediğimizi söyleyelim. Ayarında yağı, yumuşacık eti, yoğun aromasıyla boğazımızdan akti gitti. Bizim İstanbul’da yediğimiz en iyisiydi. Cağ kebap çıkmadığı günler döner çıkıyor, onu da deneme fırsatımız oldu. Kapatmalarına çok yakın bir saatte denememize ragmen oldukça lezzetliydi. Bizi asıl mutlu eden ise tencere yemeklerinin üst kalitede olmasıydı. Güveç, nohut, patlıcan yemeği, beyaz lahana sarması şu ana kadar denediğimiz dört yemek. Güveç ve patlıcan yemeği gerçekten çok lezzetliydi. Özellikle patlıcanlı ete bayıldık. Nohut, baymayan yumuşaklığı ve kalitesiyle dikkat çekiyordu. Lahana sarma ise beklediğimizden çok daha iyiydi. Tencere yemeklerinin ustalıkla pişirilmesi yemeklerin tadını üst noktalara çıkarmış. Kadayıf mekanın yıldızlarından, şerbeti tam ayarında, kadayıfı ise oldukça lezzetli. Sütlaç da oldukça iyi ve yoğun aromalıydı. Çalışanlar ilgili, servis çok iyi, porsiyonlar büyük, fiyatlar ise oldukça uygun. Ortamı ferah ve sizin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. Servis: 8,5 Lezzet: 8,5 Fiyat Kalite: 9
5
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenlerKadıköy’ün bizce en iyi esnaf lokantası, Erzurum mutfağı ağırlıklı konseptiyle çevresinde oldukça popüler.

Biz buraya birden fazla kez geldik. Muhteşem bir cağ kebap yediğimizi söyleyelim. Ayarında yağı, yumuşacık eti, yoğun aromasıyla boğazımızdan akti gitti. Bizim İstanbul’da yediğimiz en iyisiydi. Cağ kebap çıkmadığı günler döner çıkıyor, onu da deneme fırsatımız oldu. Kapatmalarına çok yakın bir saatte denememize ragmen oldukça lezzetliydi. Bizi asıl mutlu eden ise tencere yemeklerinin üst kalitede olmasıydı. Güveç, nohut, patlıcan yemeği, beyaz lahana sarması şu ana kadar denediğimiz dört yemek. Güveç ve patlıcan yemeği gerçekten çok lezzetliydi. Özellikle patlıcanlı ete bayıldık. Nohut, baymayan yumuşaklığı ve kalitesiyle dikkat çekiyordu. Lahana sarma ise beklediğimizden çok daha iyiydi. Tencere yemeklerinin ustalıkla pişirilmesi yemeklerin tadını üst noktalara çıkarmış.

Kadayıf mekanın yıldızlarından, şerbeti tam ayarında, kadayıfı ise oldukça lezzetli. Sütlaç da oldukça iyi ve yoğun aromalıydı.

Çalışanlar ilgili, servis çok iyi, porsiyonlar büyük, fiyatlar ise oldukça uygun. Ortamı ferah ve sizin de beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Servis: 8,5 Lezzet: 8,5 Fiyat Kalite: 9
5
C........ C........
Kalabalık bir bankacı grubu olarak gittik, ne yediysek çok beğendik, kesinlikle tavsiye ederim. Etleri lezzetli, sebze yemekleri başarılı, bir tık yemeklerin tuzu azaltılabilir ????????
5
C........ C........
Kalabalık bir bankacı grubu olarak gittik, ne yediysek çok beğendik, kesinlikle tavsiye ederim. Etleri lezzetli, sebze yemekleri başarılı, bir tık yemeklerin tuzu azaltılabilir
4
O... K.....
Konumu sebebiyle ancak bilenin gidebildiği ya da tavsiye üzerine gelenlerin bulabildiği,gizli bir lezzet noktası. Beşiktaş'taki Bolu Et Lokantası ve buradaki lezzeti başka bir yerde bulamıyorum.Altıncağ biraz daha pahalı olmakla birlikte,kesinlikle hakkını veriyor.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım