Loading...
3.6 Point
273 Comment

Naga Putrika

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 161/A, Kadıköy, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Turkish
Average amount İki kişi için : 80.00 TL
Working hours
Properties
  • Debit Card
  • Breakfast
  • No Alcohol Available
  • Cash
  • Credit Card
  • Indoor Seating
  • Air Conditioned
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (273)
1
E.... E....
Çalışanları kötü. Masadan kaldırmak için uğraşıyorlar. Defalarca toplayalım mı diye sorulmaz. Bahşiş mutlaka bırakırım ancak bu muameleye karşı maalesef bahşiş bırakmadım. Kahvaltıları doyurucu değil, bu sebeple çok tercih etmemek gerekir.
3
B.... B....
Mekanda servis edilen bütün ürünler çok lezzetli olmasına rağmen porsiyonlar/tabaklar çok küçük. 2 kişilik kahvaltıda verilen tabaklar küçücükken tek kişilik servislerini düşünemiyorum. Lezzetli bir mekan olmasına karşın f/p tabaklar kadar küçük/düşük.
5
B.... K..........
Kesinlikle en iyi kahvaltı mekanlarından biri. Yediğimiz herşey kendi yöresinden geliyor. 5-6 çeşit yörenin kahvaltı menüleri var. Iki kisilik tek bir yöre kahvaltısı yiyeceginize kesinlikle ayrı ayrı 2 menüyü denemenizi tavsiye ederim. Yazılı çeşitler az gibi gozukse de doyuyorsunuz. Ayrı bir parantez açmalıyım ki pişi gerçekten harika. Yine geleceğiz.
3
D.... K.
Kahvaltı güzel, çeşitli, doyurucu, özellikle pişi çok lezzetliydi, peynir porsiyonu oldukça az bence, ilave istemek durumunda kaldık, 2 kişilik kahvaltı ve 1 termos çay 100 TL. Ben puanımı nerden kırdığımı açıklayayım.Lavabonun tam karşısında mutfak var ve çalışan kimsede maske yok. Mutfak maaleef çok temizde gelmedi bana :( Bu nedenle puanımı kırdım, bu sebepten dolayı gitmem bir daha.
5
M.... K.....
Herkesin damak tadına uygun menü cesitleri mevcut. Biz kahvalti da velikayi tercih ettik bosnak boregi, menemeni ve kendi yaptiklari cilek receli lezzetliydi. Kahvalti doyurucu hatta tek kisilik soylenip 2 kisi yenilebilecek kadardi. Calisanlar da oldukça kibar ve ilgiliydi.
5
M.... M....
Doğma büyüme Kadıköylüyüm böyle güzel kahvaltı mekanı görmedim. Hem çalışanları olsun hem ürünlerin kalitesi olsun her şeyiyle mükemmel.Her şey taze ve lezzetli .Ortamı çok huzurlu çalışanları çok samimi ve güleryüzlü ❤️
5
A..... O...
Mükemmel bir mekan kesinlikle tavsiye ederim. Zengin menü çeşitleri ve her damak tadına uygun çeşit var. Çalışanlar güler yüzlü ve servisi çok hızlı. Hoş ve otantik bir mekan hafta içi veya hafta sonu farketmeden uğrayıp kahvaltısını deneyimlemek gerek.
3
F.... P....
3
F.... P....
3
F.... P....
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım