Loading...
4.0 Point
580 Comment

Çikolata Dükkanı

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, Yenifikir Sokak, No 1/A, Kadıköy, İstanbul
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Working hours
Properties
  • No Alcohol Available
  • Credit Card
  • Debit Card
  • No Seating Available
  • Cash
  • Outdoor Seating
  • Indoor Seating
  • Air Conditioned
  • Desserts and Bakes
Comments (580)
1
F..... A....
Dükkan bomboş olmasına rağmen soğuk, rüzgarlı ve yağmurlu havada müşteriye pandemi nedeniyle dışarda oturmak zorundasınız diyen işletme(!). Dışardaki masalar dolu olunca ancak içeri oturabilirmişiz. Coronavirüsle dışarısı dolu olunca bulaşmayacağına dair anlaşma yapmışlar sanırım
5
M.... H.....
Kendi imalatları olan naneli ve salepli trüflere bayıldık. kullanılan çikolata çok kaliteli ve çok lezzetli. seçenek zengin.
5
E. Y.......
moda da küçük bir tatlı dükkanı şirin mi şirin tatlı mı tatlı bir yer çikolatalarını da çok beğendim
5
B.... R.....
Moda’da küçücük, samimi bir dükkan olarak tanıştığımız Çikolata Dükkanı’na uzanan bir yolculuk yapalım. Çikolata Dükkanı gramafon gibi dekoratif eşyalarla nostaljik dekora sahip küçücük bir dükkan. Sokağın dışına taşan kuyruklar içeride güzel şeyler yenildiğinin kanıtıydı. : ) Çikolata çekirdeğinden çikolata barına uzanan artizan çikolata üretimleri ile ön plana çıkacaklarını düşünürken bir anda kendi üretimleri çikolatalar ile yaptıkları tatlıların ilki olan “Asuman” ile gündeme bomba gibi düştüler. Dilden dile dolaşan “kavanozda bir tatlı yapıyorlar yedin mi, Asuman diye bi tatlıları var efsane, Modaya inerken sokak başında hemen küçücük bir dükkan..” sözleri belli ki sahiplerinin de kulağına gitmiş olmalı ki Çikolata Dükkanı yerine “Asuman” adıyla ikinci dükkanlarını açtılar. Üçüncü ve ilk AVM mağazaları ise Akasya’da! Şimdi ben de sizlere çoğumuzun bildiği Asuman’ı kendi gözümden anlatacağım.
3
S..... K.....
Tamam çikolatanız lezzetli fakat mekanın küçüklüğünden dolayı sıra beklemek zorunda kalınıyor en azınsan al götür tarzı bir sunuma da geçseniz çok güzel olur. Ve rakamlar gerçekten pahalı.
5
S... Y....
Minik bir cafe. Çok samimi ve çok hoş. Asuman kadar çikolata çeşitliliği olmasa da burada da menü haricinde götürmelik çikolata alabilirsiniz.
3
G........... G...........
Tatlılarını merak ettik ve denemek için gittik mekan çok ufak kapıda oturucak alan aşırı dar içerisi desen daha da dar otururken 2 büklüm oluyorsunuz çok sessiz bir mekan içeride otururken konuşmamayı tercih ettik çünkü her konuştugumuz duyuluyor herkes tarafından tatlılara gelecek olursak yalnızca 3 çeşit tatlıları var biz asuman söyledil 400cc olan büyük boyu tercih ettik çok yoğun ve bolca çikolata doluydu çilek ve çikolatadan oluşuyor bir yerden sonra çok sıkıyor sadece çikolata yiyorsunuz içine bir kek vs koysalar daha mantıklı olabilirmiş
5
F..... E....
Mualla İNANILMAZZZ????????????.Asumanın kesinlikle onune gecti benim icin????.Hayatımda yediğim en muhteşem tatlılardan biri,deneyin,göreceksiniz????
5
F..... E....
Mualla İNANILMAZZZ
1
İ.... İ....
Küçük bir mekana kurulu olduğundan yer bulmak için beklemeniz gerekebilir. Asuman'ın çikolatası kötüydü. Mualla'nın waffle'ı çok bayattı, porsiyonlar neredeyse %25 küçülmüş. Çalışanlar sipariş alıncaya dek ilgili ancak peçete isteği gibi ricaları üç kez yineleyince duyuyorlar. Tekrar gelmeyi düşünmüyorum.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım