Loading...
4.1 Point
366 Comment

Şekerci Cafer Erol

Caferağa Mahallesi, Yasa Caddesi, No 21, Kadıköy, İstanbul
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts, Cafe
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Working hours
Properties
  • Takeaway Available
  • No Alcohol Available
  • Cash
  • Credit Card
  • Wifi
  • Outdoor Seating
  • Indoor Seating
  • Desserts and Bakes
  • Air Conditioned
Comments (366)
5
M..... U......
Aşırı doz mutluluğa sebebiyet veren konsepti ile dıştan görmeniz bile yeterliii kiii içerisi bir rüya alemiii
5
C....... C.......
Tatlı ve Kadıköy = Cafer Erol
5
E... K.......
Özellikle yılbaşı , sevgililer günü gibi zamanlarda sokağı harika şekilde süsleyen bir yer. Oturmak için bana çok ayak altı geliyor. Belki bir cay içilebilir. Özellikle hediyelik tatlı konusunda inanılmaz tatlı her şey. Konseptlerini çok iyi yönetiyorlar. Başarıları tesadüf değil.
5
D.... D....
Ne denebilir ki. Herşeyiyle güzel bir yer. Ürünleri lezzetli. Keşke azcık daha uygun olsa. Mekan süslemeleri ise dönem dönem değismekle beraber hep çok hoş.
5
M.... M....
Icinde her türlü tatli ve guzel serbetler olmasinin yani sira mekanin dizayni da cok hos, mutlaka ust katlarinda oturun derim
5
P... P...
Giriş kısmındaki masalarda normal zamanda yer bulmak her daim çok zor. Ama içeri girer ve üst kata çıkarsanız yer bulabilirsiniz. Sigara kullanıyorsanız iç mekan olan üst katta tüketimi yasak tabiki. Baklavaları taze ve lezzetli. Servisi hızlı. Çalışanlar ilgililer ve çaylar taze geliyor. Türk kahvesinin yanına badem ezmesi koyup gönlümü feth ediyorlar. Tabi çok yakınındaki bir noktada badem ezmeleri daha lezzetli yapılıyor şahsımca ama buranınki kötü anlamında falan demiyorum bunu. Hesabı ödeyip çıkarken acıbadem kurabiyesi muhakkak alıyorum ve hep taze oluyor hiç bayatı denk gelmedi şükür. Elma şekerleride, makaronları da gayet güzel. Yiyipte memnun kalmadığım ya da içipte hoşuma gitmeyen bir şeyi olmadı. Tatlıları için bana göre gelinmeli birde içerisi çok cici onuda görmeniz lazım. Bakmak bile keyif veriyor çünkü insana.
5
M..... K...
4
S..... K.....
Ülkede yılbaşı temasını en güzel şekilde yansıtan yerlerde ilk sıradadır. İç mekan gayet şık dekore edilmiş ürünleri lezzetli fırsat buldukça uğramalık.
5
U.... K
Önünden gecemezsiniz muhakkak o vitrin sizi bir korku filmi misali içine çeker mutluluktan ağlayabilirsiniz. Servisi mekanın ici her şey muhteşem Kadıköy için olmazsa olmaz muhtesemsiniz
1
C.... O...
Normal bilmediginiz bir pastanede yediginiz tatlilardan bir farki yok hatta daha kotu. Cup tatlilari vasat. Hizmet sifir. Esnaf mantigi yok.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım