Loading...
3.5 Point
91 Comment

Liberta Cafe & Restaurant

Caferağa Mahallesi, Sarraf Ali Sokak, No 25/B, Kadıköy, İstanbul
Categories Pubs
Cuisines Bar-Food, Fast Food
Average amount İki kişi için : 170.00 TL
Phone 0546 2550151
Comments (91)
5
B.... İ.....
bana göre kadıkoyde en iyi 4-5 mekandan biri. iç dizayn olarak şık olmakla beraber hamburgerleri çok lezzetli ve kokteylleri ha ri ka
1
D........ D........
eski libertanın tadı kalmamış, garsonlar saygısız, saçma sapan 2 saat sonrasına rezervasyon yapılmış diye oturmayın gibi gereksiz şeyleri var. Kadıköyde gerçekten böyle saygısız garson görmedim, ozellikle uzun saçlı erkek garson
5
O... O...
Cok yerde citir tavuk yedim ama burasi kadar guzel yapani yok. Calisanlar ve servis de gayet iyiydi.
2
E... E.....
Çok uzun süredir gittiğim bir mekan olmasına rağmen son gidişimde bir barmenin kaba davranışıyla ve ani gelen zamla karşılaştım.
1
T...... İ....
Oturduğumuz masadan rezerve olduğunu söylediler ve kaldırıldık, içmediğimiz biralardan hesap alındı. Kalkarken herhangi bir rezervasyonu olmayan grubu oturduğumuz masaya alabileceklerini söylediler. Garsonların üslup ve tavırları çok kabaydı. Bir önceki geldiğimizde de aynı durumu yaşamıştık, o güne bağlı bir şey olabileceğini düşündük fakat yanılmışız. Önceden sürekli geldiğimiz bir yerdi fakat şu anda gerçekten kötü bir işletme.
4
A........ A........
Ortamı güzel havadar müzikler güzel bira çeşitleri olarak hiç fena sayılmaz fiyat performans açısından güzel bir yer birde gold olsa burası hiç çıkmazdım :))
5
E...... E......
Kadıköyde rahat rahat oturabileceğiniz bir mekan. Ürünlerin fiyatıda gayet uygun. Çalan müzikler de hoşuma gitti. Keşke burasıda gold olsa da daha fazla gelebilsek.
5
E... E...
Kadıköyde rahat rahat oturabileceğiniz bir mekan. Ürünlerin fiyatıda gayet uygun. Çalan müzikler de hoşuma gitti. Keşke burasıda gold olsa da daha fazla gelebilsek.
4
G..... D........
Çok iyi bi konumda bulunan yer bulabileceğiniz, oturup bira içip sohbet etmelik güzel bir mekan. Kızartmaları genel olarak lezzetli ve doyurucuydu. Yanında getirdikleri sosu çok beğenemedim.
4
B... K...
Chicken fingers oldukça doyurucu ve lezzetliydi. Bira içip, arkadaşlarla oturmak için keyifli bir yer. Sohbet etmek istiyorsanız ama biraz fazla ses ve müzik var haberiniz olsun????????‍♀️
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım