Loading...
3.3 Point
8 Comment

La Nuestra

Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi, No 74, Kadıköy, İstanbul
Categories Bars
Cuisines Bar-Food, Finger Food
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 05425875012
Comments (8)
5
R... R...
Garsonlar ilgili,müzik güzel,fiyatlar uygun sadece canlı müzik olmadığı süre içerisindeki müziklere özen gösterilmesi güzel olur bazen bir şarkı 5-6 kez üst üste çalıyor.
4
B.... B....
4
B.... B....
4
B.... B....
1
T. B...
Meksika mutfağı denince denemek istedik, quesedilla yedik ama dürüm şeklindeydi ki ilk kez karşılaşıyorum içindeki et iyi pişmemişti ve aşırı soğanlıydı, karışık çerez nerdeyse bira fiyatında, servis zayıf ikinci bira için bi yerimizden zıplamadığımız kaldı, etrafta bu kadar alternatif varken bi daha geliceğinizi sanmıyorum
1
S.... B.
Kapısında “Meksika yemeklerimizi denediniz mi?” yazdığını görünce çok iddialı olduklarını düşünüp denemek istedik ama denemez olaydık. Nachos chicken adı altında gelen “yemek” bir paket doritos cipsin tabağa boca edilmesi ve üzerine kaşar eritilip tavukla sunulmasından ibaretti. Beef quesidilla diye sundukları ise et dürüm olmaktan öteye geçememiş. Garsonlar kesinlikle siparişin ne olduğunu anlamadığı gibi yemekler hakkında şikayet ettiğimde nachosun ne olduğunu bana sordular. Ek olarak nachos hakkında daha önce de uyarı aldıklarını belirttiler (buna rağmen iyileştirme yapılmamış). Bunca şikayetimize rağmen ödemeyi tam almakta da bir beis görmediler. Eğer bakkaldan da alabileceğiniz paket cipse 25 tl vermek istiyorsanız gidin derim.
2
D.... K.....
İki bira içmek için ayaküstü oturduk ve iki bira+mısır 24tl kampanyasındaki biralar 33lük olunca 50lik söyleyip ayrıca mısır istedik. Ödeme sırasında bir kase market mısırı için 6tl isteyince bunun hoş olmadığını belirttik ve mısırı ücretsiz veren mekanlar olduğunu söyledik. Bardaki beyefendi ise gülerek eğer mısırı ücretsiz yaparlarsa sadece 18-20 yaş arası müşterileri olacaklarını söyledi. Yaşla ne alakası var dediğimde ise yaş değil kaliteden bahsediyorum dedi. Kaliteyi 6tl lik mısırla ölçen bir işletme, üzgünüm Kadıköy'e yakışmadı. Yine de yemeklerini tatmadığım ve mekanda uzun süre kalmadığım için sadece yaşadığım bu kötü tecrübeyi puanlıyorum. Civarda onlarca güzel mekan(Reset) varken tavsiye etmem.
5
E.. A....
Ilgili garsonları var. Yemekleri gayet güzel. Canlı müziği olan katı da bulunmakta. Görece yeni bir mekan. Fiyatları öğrenci bütçesine de uygun bir pub. Tekrar gideceğime eminim.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım