Loading...
2.6 Point
21 Comment

İsmet Bahçevan Sofrası

Zeyrek Mahallesi, İtfaiye Caddesi, No 23/A, Fatih, İstanbul
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 75.00 TL
Working hours
Properties
 • Delivery
 • Cash
 • Takeaway Available
 • Lunch
 • Credit Card
 • Debit Card
 • No Alcohol Available
 • Dinner
 • Ticket Restaurant
 • Sodexo
 • Ramazan
 • Wifi
 • Indoor Seating
 • Outdoor Seating
 • Table booking recommended
 • Air Conditioned
Comments (21)
1
M....... M.......
Bugün gittik o sırada olan bütün dükkanlarda ortalama porsiyon 24 28 arasıydı bizde buraya oturduk ilk defa yiycegimiz icin fikir istedik kemikli kemiksiz karışık yaptirayim dedi orta yaşlı garson tamam dedik 2 ayran 2 porsiyon büryan 1 tane havuç dilim baklava yedik 120tl hesap ödedik dr yazısı gibi adisyona tercüme istedik resmen kılıf uydurdu normalde 83 tl ödememiz gereken hesapti havuç dilimi yemeden önce başka garsona sorduk 17 tl dedi adisyonu açıklarken diger garson 20tl dedi dedik 17 dediler bisey diyemedi salatayı ücretsiz dedi hesaba kılıf uydurcam diye 5tlde salata dedi yazik sizin gibi esnafa haram parayla dükkan dönmez enayi yerine koymaya çalışıyolar çıktık ama bidaha gidermiyim hayir tavsiye edermiyim hayir kesinlikle gitmeyin hesap kurnazlığı yapıyolar .
3
A..... T............
Önden söylediğimiz mercimek çorbası soğuğa yakın geldi. Büryan sıcaktı ama tadı yavan ve kuruydu. Salatası ve ezmesi geçer not alır. Havuç dilimi ısıtılarak servis ediliyor ki bu daha da lezzetli olmasını sağlıyor. Ama genel itibari ile lezzet noktası olmasa da geçer not alır.
1
A.. A..
Menüde yazandan fazla para almaları hiç hoş bir davranış değil. Hesapta yanlışlık var deyince de garson ilk önce mezeden de para alındığını sonra kaba bir şekilde mezeden para almamışız ki dedi. Daha nasıl para koparabileceklerini şaşırdılar herhalde. Madem fazla para alacaksınız menünüzün fiyatlandırmasını değiştirin. Büryan da affedersiniz iğrençti. bir lokma yağ için o fiyat alınmaz. Garsonlarınıza da müşteriye kibar olmasını öğretin hayrına yapmıyorsunuz bu işi para veriyoruz da yapıyorsunuz.
2
F.... F....
Maalesef 1 puanı haketmeye yakın duruyor. 2 puanı gelen patlıcan kebabı kendi imkanlarımla modifiye ederek lezzetini biraz olsun bularak veriyorum. Temizlik içler acısı, halbuki lokanta yeri çok güzel ve işlek bir yerde bulunuyor. Çiğ köfte alt düzeyde, kanat ızgarası aşırı pişirilmiş, küçük ve yine maalesef lezzetsizdi. Lokantaya özgü beyti kebabı ortanın altı gibiydi. Kısacası işletme acil olarak temizliği, müşteri ilişkilerini, servis durumunu ve lezzet halini güncellemesi gerekiyor. Umarım başarılı olurlar.
1
B.... V...
22:00 sıralarında bi dürüm siparişi verdim. Az domates ve az soğan koymalarını rica ettim garnitür olarak. Kara lahana, salatalık kadar karmaşık bişey koymuşlar. 15-20 dk. Kadar sürmüştü gelmesi. Tarife göre tapmalarını rica ettiğimin üzerine bi 5-10 Dk da öyle bekledim. Üzerine bi da soğuk soğuk yedik iyi mi.. Yiyip hızlıca kalkacağım şekilde kurmuştum. Yarım saat patladı burda. Kasadaki adamından garsonuna, görgüsüzce ev sahipliğinin yeridir.
1
N.. B......
Israrla karışık yapayım dediler güç bela ikna ettik yetmedi birde hiç bir özelliği olmayan salataya bile 10 lira adisyon yazmışlar karışık yesek ne çıkardı kasada bilemiyorum.
5
H.... H....
İsmet bahçevan et konusunda görüp görebileceğiniz en lezzetli rastauranttır. Fiyat bakımından da cebinizi yakmayan bu restauranta ailenizi, arkadaşlarınızı alıp gelebilirsiniz.
4
O....... Y....
Ciğeri , tavuk şişi ve mezeleri lezzetli. En önemlisi kadınlar pazarındaki diğer mekânlara göre daha sakin ve ferah olduğundan ailecek gidilebilecek nezih yerlerden biri. Fiyatları da uygun buldum, kasada kötü bir sürpriz yaşamadım bugüne dek.
1
F.... U....
garsonu hizmeti bunlar muhim degil arkadaslar onemli olan yemek kalitesi. Lütfen paranızı boşa harcamayın. NOT: çiğkoftesi ekstra bir kotu.
1
T..... A.....
Öyle Allah'ın nimetlerine kolay kolay kötü demem ama cidden ezmesiyle salatasiyla büryaniyla ve ayraniyla herşeyiyle çok kötüydü be abi sakin sizde düşmeyin böyle gaflete
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım