Loading...
3.1 Point
8 Comment

İstanbul Balık Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Karaköy Boğaz Tarafı, No 4, Fatih, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Seafood, Izgara
Average amount İki kişi için : 370.00 TL
Comments (8)
1
S..... G........
Menüdeki fiyatın iki katını getiriyorlar sonra da "sizin porsiyonlar büyüktü" diyorlar. su ve ekmek için 90 lira extra alıyorlar. Yani 150TL'lik yiyorsunuz 400 TL alıyorlar!
2
B.... B....
Kalamar porsiyonları inanılmaz küçüktü ve gerçekten fiyat olarak bunu hakketmiyordu, karides güveç güzeldi ancak fiyatı yine eş değer değildi. Çipura normal her yerde yiyebileceğiniz lezzetteydi. Mezelerden deniz börülcesi gerçekten pek hoş değildi ancak atom güzeldi. Yemeğin sonunda çay ve tatlı ikram ettiler, tatlı pek hoşumuza gitmese de güzel bir jestti. Garsonların biran önce kalkın bakışları, hesabı isteyince ekledikleri ekstra ücretler, küçük porsiyonlar ve tadsız mezeler harici güzeldi :)
3
M.... Y.......
Pazar günü akşam üzeri canımız kalamar çektiğinde kendimizi burada bulduk.İlk defa gittiğimiz bir yer ve köprü altı mekanı olması sebebi ile çok büyük bir beklentimiz yoktu.Sıcak kızarmış ekmek ile servis edilen kalamarı pek çok benim benim diyen mekandan daha iri, yumuşak,kokmayan bir yağda tam kıvamında kızartılmıştı.Öyle ki bir porsiyon daha sipariş ettik.Karides güveç de fena değildi.Başka birşey yemediğimiz için diğer ürünleri ile ilgili yorum yapamayacağım.
1
G..... Ş........
İlk defa gittiğim ve bir daha asla gitmeyeceğim kötü bir balık restaurantı idi. Yediğimiz hiç birşeyden tat almadık. Balıkları lezzetsiz, hizmet kötü, çalışanlar bir garip. Sipariş ettiğimiz kalamarı getirmedikleri halde hesaba yazmışlardı itiraz edincede nasıl getirmedik vs falan dediler. Fiyatları gereksiz pahalı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Köprü boyunca hem daha uygun hemde daha kaliteli bi sürü restaurant var.
5
N.... G......
Güleryüzlü çalışanları ve lezzetli mezeler taze balıkları ile asla pişman olmayacaksınız ????????????????????????mezelerde istediğinizi bulabiliyorsunuz çeşit bol çalışanlar özveriyle çalılıyor güleryüzlü bekletmiyorlar.manzarası muhteşem gidin ve bunun tadını çıkartın????????????????????????
5
N.... G......
Güleryüzlü çalışanları ve lezzetli mezeler taze balıkları ile asla pişman olmayacaksınız
5
T..... A...
Galata köprüsünün altında kalitesini kanıtlamış, manzarası en iyi olan restoran. Mezeler lezzetli ve taze. Servis hızlı, fiyatlar uygun. Balık çeşitleri mevsimine göre oldukça fazla.
3
S.... A
Galata köprüsü altındaki mekanları çok beğenmiyorum aslında. Yoldan geçerken sizi durdurup çağırmaları, fiyatlarının verdikleri hizmete göre yüksek oluşu hoşuma gitmiyor. Tek güzel şey denizin üstünden seyredeceğiniz İstanbul'un eşsiz manzarası. İstanbul Balık restaurantı'nın manzarası çok güzel ama yediğim mezeler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Lezzetlerinde bir şeyler eksikti. Hatta deniz börülcesini geri göndertip üstüne bol sarımsak ve zeytinyağı eklettirdik. Mezeler böyle olunca balık olayına pek girmedik. Açık havada sokak çalgıcılarının yanınıza gelip istediğiniz şarkıları söylemesi ise keyif vericiydi.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım