Loading...
3.5 Point
310 Comment

Hamdi Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Tahmis Caddesi, Kalçın Sokak, No: 11, Fatih, İstanbul
Categories Fine Dining
Average amount İki kişi için : 345.00 TL
Comments (310)
3
ö...... ş...
Arkadaşımızın doğum günü için gittik. Önceden rezervasyon yaptık güzel Bi masa ayarladılar sağolsunlar. Mekanın manzarası çok iyi, garsonlar ilgili ama porsiyonlar küçük. 75 lira patlıcan kebaba verip sadece 4 parça küçük et vardı içinde anca 100 gram eder. Kilosu 750 liraya geliyor yani yediğiniz etin. Diğer porsiyonlar da ortalamanın biraz altında. Ama lezzet olarak gayet iyi kebap ve sıcak başlangıçlar. Soğuk mezelerde iyi değiller. Valesi var.
4
M..... M.....
If you’re in istanbul, then going to Hamdi is a must! This great restaurant offers the best quality of food with the best prices!! And what will make the experience even better is the gorgeous view that will take your breath away!!!
3
N........ N........
Birecik kebap söyledik güzeldi. Fakat ortaya koydukları salatalık domates roka tam bir fiyasko. Garsonlar bi an önce kalkın gibi bakıyor. Biraz daha kibar ve nazik olunabilir.
4
C.. K.
Hamdi Restaurant ile ilk tanışmam paket olarak aldığım baklava sayesinde oldu. Eminönü'nun en meşhur yerlerinden biri. Göz korkutan fiyatlar yüzünden bugüne kadar hep geri atmıştım oturup bir şeyler yemek konusunda. Yolum düşmüşken fıstıklı baklavasını merak edip aldım biraz. Ev baklavası tadında diye tabir edebilirim, fabrikasyon ürünü olmadığı belli. Çok şerbetli değil ve hafif, çıtır çıtırdı, başarılı bulduk. Fiyatlar tabiki yüksek. Giderken bunu göze alarak gitmenizde fayda var.
4
E... E...
Manzarası çok güzel ancak manzara gören masalar genellikle dolmuş oluyor. Yemekler lezzetli ancak fiyatına göre biraz daha büyük porsiyon olabilirmiş. Servis yavaş.
5
B.... G...
Her zaman memnun kaldığımız yer, her lezzetin mükemmel olması.. İstanbul’da kebap diyince ilk aklıma gelen yerdir Hamdi. Humus, patlıcan ezme, gavur dağı mutlaka yenilmesi gereken mezeler. Kebap olarak favorim fıstıklı kebap . Bu defa beyti sarma da denedim, çok iyiydi . Çalışanlar da çok ilgilidir .. manzara zaten İstanbul’da sayılı yerlerden . Gidin , yiyin, pişman olmaZsınız . Bütçeyi de fazla zorlamaz :)
1
A. K....
İlk girdiğimizde maskesini yarım takmış birisi tarafından karşılandık. Yemek fiyatları normalin iki katı. Biz iki katı olduğunu bilerek güzel bir yemem yemek için girdik fakat sonuç tam bir hüsrandı. Ortaya meze namına hiçbir ikram yoktu. Hepsi satılıyordu ve fiyatları gerçekten pahalıydı. Ana yemek bu kadar pahalı olunca masayı donatmalarını bekliyorduk. Ortaya doğranmamıș domates ve salatalık getirdiler meze satın almak istemediğimizi söylediğimizde. İşin daha da kötüsü hesap geldiğinde fark ettik ki onun da parasını almışlar. Onun dışında garsonlarda da sıkıntı var. Biz yemeğimizi yerken taciz edici bir şekilde sürekli tabaklarımıza bakıyorlardı. Gerçekten çok kötü bir deneyimdi. Yolda çeviren rastgele bir kebabçıya gitseniz daha memnun kalırsınız.
5
İ....... A.
Yillar sonra tekrar gittim ve yine muhteşem lezzetler ve işini bilen bir çalışma ekibi başarılı bir işletme fıstık kebabı enfes künefe enfes hamdi restoran ekibine teşekkür ediyorum
5
A...... A....
5
C......... C.........
Öncelikle dün akşam erkek arkadaşımın doğum günü için randevu alarak gittik . Mekan hem manzara hem yemek açısından mükemmeldi .Ve çalışanlar o kadar nazik o kadar güleryüzlülerdi ki ne istesek gerçekten ikiletmediler. Salgın bi hastalığın mevcut olduğu bu dönemde oldukça sağlıklı ve hijyenik davrandılar. Fiyatlarda porsiyonlara göre gayet normal ve uygun. Porsiyonları diğer kebap restaurantlarına göre gayet büyük ve tatmin edici. Paranızla gidip aç kalmıyorsunuz yani. Herşeyden gerçekten çok memnun kaldım .
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım