Loading...
3.2 Point
21 Comment

Galata Dersaadet Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Karaköy Boğaz Tarafı, No 1, Fatih, İstanbul
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 270.00 TL
Comments (21)
3
T. G..
Genellikle galata köprüsünün altındaki mekanları cok tercih etmem bana birazda yerli ve yabancı turistlere yönelik gibi gelmiştir hep , pazar gündüz arkadaşlarla oturup meze bira yaptığımız bi yerdi oturmadan önce pazarlık yaparsanız menü de biraz indirim yapıyolar
5
K.... Y.......
her zaman ailenizle ve arkadaşlarınıza huzur dolu bi akşam yemeği ya bişeyler içip sohbet edebilecek tek mekan mahmut beye çok slm gene geliriz
3
A.. L.....
Mekan Galata Köprüsü’nün Karaköy ayağında yer alıyor. Tereyağında karides güveç ısmarladım ancak karideslerin frozen olduğu çok aşikardı. Pişme oranı da fazla geldi, resmen erimişti karidesler. Bir porsiyonu 38₺ olan karides sizi bilmem ama beni az da olsa bir beklentiye sokar. Bi küçük ef*s bira fiyatı 16₺. Servis çabuk, çalışanlar güler yüzlüydü. Bir daha gider miyim? Elbette, her mekan ikinci bir şansı hakeder. :)
3
A.. L.....
Mekan Galata Köprüsü’nün Karaköy ayağında yer alıyor. Tereyağında karides güveç ısmarladım ancak karideslerin frozen olduğu çok aşikardı. Pişme oranı da fazla geldi, resmen erimişti karidesler.
Bir porsiyonu 38₺ olan karides sizi bilmem ama beni az da olsa bir beklentiye sokar. Bi küçük ef*s bira fiyatı 16₺. Servis çabuk, çalışanlar güler yüzlüydü. Bir daha gider miyim? Elbette, her mekan ikinci bir şansı hakeder. :)
4
K..... H.....
Much love the ambience. Located on bosphorus cruise line, galata bridge, with excellent view. The resto also can be found easily. Fish is good, taste juicy. Price also friendly.. Much love the resto..
4
E........... ?..................
Mekan galata köprüsü üzerinde karaköy'ün ilk ayağında. Bizimle ilgilenen çalışan esprili ve ilgiliydi :) Fiyat normal (2 balık tava, 1 mide dolma, salata, içecekler yiyorsunuz yani ne olucak?) Dışarısı soğuk olduğundan içeride oturduk ancak içerinin ısısını hiç yoktu ısıtma sorunu var.
4
E...... E......
Mekan galata köprüsü üzerinde karaköy'ün ilk ayağında.
Bizimle ilgilenen çalışan esprili ve ilgiliydi :)
Fiyat normal (2 balık tava, 1 mide dolma, salata, içecekler yiyorsunuz yani ne olucak?)
Dışarısı soğuk olduğundan içeride oturduk ancak içerinin ısısını hiç yoktu ısıtma sorunu var.
3
A.. O...
Mekan Galata köprüsünün karaköy girisinde yer aliyor. Kalamar, hamsi tava, salata siparisimizden kalamar tatminkar hamsi tava ise ortalama lezzetteydi salatayi ise hem icerik hemde lezzet olarak iyi buldum. Servis ilgili. Fiyatlar kalamar 30 tl, hamsi tava 25 tl, salata 25 tl, bira 15 tl su 5 tl. salata ile hamsi tavanin fiyatini porsiyona gore yuksek buldum.
1
G......... G.........
Had a very bad experience in this restaurant today. Went with my friend and sat in the outside seating and ordered food and paid TL 170 however decided to go to the toilets before we leave. On our way out a band was playing and I stood to take a video and the restaurant manager came to me shouting to go out and that I should take permission before going to the toilet. He was very rude and when I tried explaining that I just finished my meal he threw my receipt on the floor and continued his shouting that I should go out and that he doesn’t care if I already had my meal. He kept going on about having to ask permission to go to the toilet. The staff tried to calm the situation and I demanded he says sorry which he did eventually but it was a terrible experience and very incompetent for a restaurant manager to do. No people skills..

Bugün bu restoranda çok kötü bir deneyim oldu. Arkadaşım ile gitti ve dış oturma oturdu ve yiyecek emretti ve ancak biz ayrılmadan önce tuvalet gitmeye karar 170 TL ödedi. Dışarıda bir grup oynuyordu ve bir video çekmeye gittim ve restoran müdürü bana dışarı çıkmak için bağırmaya geldi ve tuvalete gitmeden önce izin almalıydım. Çok kaba davrandım ve sadece yemek bittiğini anlatmaya çalıştığımda makbuzumu yere attım ve bağırmaya devam ettim ve dışarı çıkmam gerektiğini ve zaten yemek yemem olsaydı umurumda değil. Tuvalete gitmek için izin almak zorunda kalmaya devam ediyordu. Personel durumu sakinleştirmek için çalıştı ve sonunda ne yaptı üzgünüm diyorum ama korkunç bir deneyim oldu ve yapmak için bir restoran yöneticisi için çok beceriksiz talep etti. Hiçbir insan becerisi yok
1
G......... G.........
Had a very bad experience in this restaurant today. Went with my friend and sat in the outside seating and ordered food and paid TL 170 however decided to go to the toilets before we leave. On our way out a band was playing and I stood to take a video and the restaurant manager came to me shouting to go out and that I should take permission before going to the toilet. He was very rude and when I tried explaining that I just finished my meal he threw my receipt on the floor and continued his shouting that I should go out and that he doesn’t care if I already had my meal. He kept going on about having to ask permission to go to the toilet. The staff tried to calm the situation and I demanded he says sorry which he did eventually but it was a terrible experience and very incompetent for a restaurant manager to do. No people skills.. Bugün bu restoranda çok kötü bir deneyim oldu. Arkadaşım ile gitti ve dış oturma oturdu ve yiyecek emretti ve ancak biz ayrılmadan önce tuvalet gitmeye karar 170 TL ödedi. Dışarıda bir grup oynuyordu ve bir video çekmeye gittim ve restoran müdürü bana dışarı çıkmak için bağırmaya geldi ve tuvalete gitmeden önce izin almalıydım. Çok kaba davrandım ve sadece yemek bittiğini anlatmaya çalıştığımda makbuzumu yere attım ve bağırmaya devam ettim ve dışarı çıkmam gerektiğini ve zaten yemek yemem olsaydı umurumda değil. Tuvalete gitmek için izin almak zorunda kalmaya devam ediyordu. Personel durumu sakinleştirmek için çalıştı ve sonunda ne yaptı üzgünüm diyorum ama korkunç bir deneyim oldu ve yapmak için bir restoran yöneticisi için çok beceriksiz talep etti. Hiçbir insan becerisi yok
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım