Loading...
1.9 Point
39 Comment

Cansın Cafe & Balık Ekmek

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Eminönü Boğaz Tarafı, No 12, Fatih, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Seafood, Izgara
Average amount İki kişi için : 90.00 TL
Phone 0212 5289580
Comments (39)
1
M.... B......
1
M.... B......
1
M.... B......
1
C.... İ......
TAMEMEN KANDIRMACA VE ALDATMA.. SALATA+ BALIK EKMEK YAZIYOR DİYE GİRDİK . SALATA DEDİKLERİ ŞEY EKMEĞİN İÇİNE KOYDUKLARI 1 SOĞAN DİLİMİ VE 2 KESIM KIVIRCIK.. BALIK EKMEK 15 LİRA İÇECEK 5 LIRA BU NASIL BIR ORANTISIZLIK? TABAK BI GELDİ ŞOK OLDUK. HİJYEN DESENİZ SIFIR.. SAKIN GİTMEYİN. ETRAFI ZATEN AFEDERSİNİZ SİDİK KOKUYOR.. DİNLENELİM TEMİZDİR DIYE OTURDUK REZIL OLDUK. İĞRENÇ BIR YER. KALABALIK DIYE ALDANMAYIN. NE BULURLARSA ZATEN DENIZE ATIYOLAR. ACIL DENETIM LAZIM. SIZE TAVSIYEM BEYAZ ZAMBAK İŞARETİ OLMAYAN HİÇBİR YERDEN YEMEK YEMEYİN.
1
C.... İ......
TAMEMEN KANDIRMACA VE ALDATMA..
SALATA+ BALIK EKMEK YAZIYOR DİYE GİRDİK . SALATA DEDİKLERİ ŞEY EKMEĞİN İÇİNE KOYDUKLARI 1 SOĞAN DİLİMİ VE 2 KESIM KIVIRCIK.. BALIK EKMEK 15 LİRA İÇECEK 5 LIRA BU NASIL BIR ORANTISIZLIK?
TABAK BI GELDİ ŞOK OLDUK. HİJYEN DESENİZ SIFIR.. SAKIN GİTMEYİN. ETRAFI ZATEN AFEDERSİNİZ SİDİK KOKUYOR..
DİNLENELİM TEMİZDİR DIYE OTURDUK REZIL OLDUK. İĞRENÇ BIR YER. KALABALIK DIYE ALDANMAYIN. NE BULURLARSA ZATEN DENIZE ATIYOLAR. ACIL DENETIM LAZIM. SIZE TAVSIYEM BEYAZ ZAMBAK İŞARETİ OLMAYAN HİÇBİR YERDEN YEMEK YEMEYİN.
1
Ş...... A.....
adete insanları dolandırıyorlar, 300 ₺ beklediğiniz hesap bir anda 1000 ₺ olabiliyor ve bu para da kaba kuvvetle alınabiliyor müşterilerden ayrıca balıkları da çok kötü.
1
V..... V
! Sakın gitmeyin. Kazık bir yer. Küçük yarım balık ekmek 12 Tl olmuş, meyve suyular da 5 Tl. Üstelik bununla da bitmiyor. Garsonlar çok saygısız ve kaba, sizi orada istemiyorlar. Neredeyse kovacaktı bizi. Masaya oturduk, garson geldi ve çok kaba sert bir şekilde direk sadece "kaç tane?" dedi. Ben hayatımda böyle gıcık saygısız bir garson görmedim. Kazık yedik üstüne bir de fırça yemediğimiz kaldı. Paranızla rezil olursunuz eğer giderseniz. Yani rezalet bir yer. Müşteriye hiç saygı yok, müşteriye hayvan gibi davranıyorlar. Yani eksi 1 puan olsa eksi 1 puan verirdim buraya.
1
İ....... T...
Hizmet 0 hijyen 0 kullandıkları butun malzemeler balık dahil 5 kuruş etmez her yer leş gibi fazla uzatmiycam burası merdiven altı bir yer daha onunden bile gecmem !!
1
A....... G.....
ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA. DEĞİL EMİNÖNÜ' NDE İSTANBUL' DA GİDİLEBİLECEK EN SON BALİK RESTORANİ, HA BU ARADA RESTORAN DEMEYE DE BİN ŞAHİT LAZİM. ÖNCE MÜŞTERİYİ İCERİ ALMAK İÇİN KIRK TAKLA ATARLAR MASAYA DA OTURDUGUNDA DA HEMEN KALKSA DA GİTSE DİYE GOZÜNÜN İÇİNE BAKİYİRLAR. MÜSTERİ KALKİNCA MASADA KALAN ATİKLARİ PİS BEZLE SİLİYORLAR VE YAŞ KALİYOR. MASALARDA PECETE YOK, ÇATAL KAŞİK HİC BİR SEY YOK, ISLAK MENDİL YOK. BİR LİMON SUYU KOYMUŞLAR ONUNDA ELİ YÜZÜ KİR PAS İÇİNDE. 5 DK İCİNDE 5 TANE GARSON GELİR SİPARİŞ ALİR, HİÇ BİRBİRLERİNDEN HABERLERİ YOK. BALİK EKMEK 12 TL. HAYATTA BU PARAYİNDEĞMEZ. İCECEKLERİ DE FAHİŞ FİYATTAN KİTLİYORLAR, POST CİHAZİ YOK SEN OLMUŞ 2018. TEK TAFSİYEM PARANİZİ BOŞA HARCAMAYIN.
2
A.. A..
Köprü altında deniz manzaralı ve hızlı bir balık ekmek yemek için uğradık. Peşin olarak hesap ödeniyor ve kredi kartı geçmiyor. Balık+salata olarak yazan durumun da balık ekmeğin içindeki soğan ve yeşillik olduğunu gördük. Oturup denize karşı balık ek ek yemek için tercih edilebilir, lezzet orta.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım