Loading...
3.4 Point
22 Comment

Van Kahvaltı Salonu & Cafe

Molla Gürani Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 37/A, Fatih, İstanbul
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 80.00 TL
Comments (22)
3
K.... R...
Bildiğniz klasik Kahvaltı . birkaç farklı peynir var sadece , Mekan temiz Ferah geniş , Çalışanlar ilgili alakalı, Fiyat Aralığı gayet güzel,Tavsiye ederim
1
O... C....
Van kahvaltısıyla alakası yok. Hayatımda gördüğüm en kötü kahvaltı ürünler çok kalitesiz. Evinizde ekmek arası peynir yeseniz daha iyi. Geldiğimize pişman olduk.
4
E... A.....
peynir konusunda eksikler var, servis ve muamele gayet güzel, fiyatlar da günümüze göre normal seviyelerde, belki bir iki lira daha ucuz olabilirmiş. van yöresine ait birçok şey vardı, sadece peynir az kalmış.
1
E... S........
Tam anlamıyla rezaletti! Bize gösterdikleri 25tl'lik kahvaltı menüsü için iki kişilik dediler hesapta kişi başına 25 tl üzerinden hesapladılar. Hadi orda anlaşamadık diyelim, masaya getirdikleri irmik helvası(kahvaltıyla ne alakası varsa) bozuktu, ekşimişti. Geri kalan kahvaltılıklar da çok lezzetsiz ve kalitesizdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.. pişmanlıktır!
3
F.... A.......
bu dükkandaki arkadaşları van ilimize götürmek isyorum... 10 çeşit peynir beklerdim ki o konuda hayal kırıklığı yaşadım... 3 çeşit peynir ile karşılaştım ve kırıldım herkese... sizi gidi peynirde bi haber vanlı arkadaşlar sizi :p:)
1
E... T.......
Hafta içi saat 10 gibi gittik. Kimse yoktu bizden başka. Servis normaldi. Ama servis tabağı getirmediler. Biz istedik. Çayı termosla veriyorlar. Bize gelen termos pisti. Kahvaltılıklar farklıydı. Garson hepsini tek tek açıkladı. Ancak lezzet fiyat oranı yoktu. İki kişilik kahvaltı 50 TL. Bence bu kadar az çeşit kahvaltıya bu fiyat çoktu. İlk defa Van kahvaltısı denemiştim. Beğenmedim.
5
B.... Y.......
selammm bu sayfaaa yanlis bi sayfadir çünkü fatihteki subemizde serpme kahvalti yoktur 125 çesit kahvaltisiyla açik bufeolarak sunulur bu yorumlari okuyan arkadslara duyrulur fiyatlarimiz oldukca uygundur irtibat için 02126212991
5
B.... Y.......
selammm bu sayfaaa yanlis bi sayfadir çünkü fatihteki subemizde serpme kahvalti yoktur 125 çesit kahvaltisiyla açik bufeolarak sunulur bu yorumlari okuyan arkadslara duyrulur

fiyatlarimiz oldukca uygundur irtibat için 02126212991
4
A..... T............
Sadece bal-kaymak bile yenmeye gelinebilecek, açik büfesi son derece doyurucu ve fiyat olarakta uygun olan tavsiye dilebilecek mekan. Mutlaka denenmeli...
2
M... G.....
Beklentileri Karsilayamiyor - Simdi herkes daha önce Van Kahvaltisi denememis olabilir. Ama ben, gidip membaginda Van'da bu keyfi yasamis biri olarak söyleyebilirim ki, ya buranin isletmecisinin Van'la hiç alakasi yok ya da Van Kahvaltisi'na karsi özel bir garezi var. Van kahvaltisinin en büyük özelligi ürün çesitliligidir. Sofraya gelen giden hiç eksik olmaz ve gelen tüm ürünler günlüktür. Fakat bu mekanda önümüze koyduklari 3-5 parça kahvaltilik hem zayif kaldi hem de gelen ürünler hiç taze degildi. Zor degil aslinda biraz arastirsalar ögrenirler isin dogrusunu. Güzel ekmek yenecek bir alan kahvalti mekani açmak, hele ki bahsi geçen kahvalti Van Kahvaltisi ise daha da güzel ama sadece isimle olmuyor bu isler. Biraz çaba sarfetmek, giderden korkmamak gerek.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım