Loading...
2.7 Point
23 Comment

Shey Cafe

Historia AVM, Kat 4, Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 2, Fatih, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Restaurant Cafe
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0212 5214048
Comments (23)
5
D............ D............
Çok güzel bir mekan yemeklerine ve tatlılara diyecek lafım yok. Hepsi özenle servis ediliyo ve gayet hızlı aynı zamanda oyun alanı, bowling, nargile ve özellikle canlı müzil olması mükemmel bir özellik. Avmden uzaklasmak ve keyif almak için gayet ideal bir yer ????
5
D............ D............
Çok güzel bir mekan yemeklerine ve tatlılara diyecek lafım yok. Hepsi özenle servis ediliyo ve gayet hızlı aynı zamanda oyun alanı, bowling, nargile ve özellikle canlı müzil olması mükemmel bir özellik. Avmden uzaklasmak ve keyif almak için gayet ideal bir yer
1
Y............ Y............
Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmediğim bir mekan. Arkadaşlarımız ile beraber Doğum günü için gittik. Garsonlar ukala tavırdalar. Doğum günü pastasını servis etmelerini söyledik pastayı eksik servis ettiler defalarca uyarmamıza karşın çatallarımızı yaklaşık 15-20 dakika geç getirdiler 5 kişiydik her seferinde bir eksik servis açtılar. Buna rağmen ukalalıklarına devam ettiler. Hiç memnun kalmadık. 
1
G.... A..
O ne gereksiz pahalılıktır öyle. 6 lı soda alacağım fiyata bir soda içeceğime menüye bakıp mekandan çıkmayı tercih ettik. Kesinlikle tekrar girmeyi bile düşünmüyorum.
2
C.... Ö.....
Bir mekan icin cok sey lazim birtane adam koymuslar surati bes karis musteri memnuniyeti cok yok aslindi iyi bi mekan servisleri guzel o adam olmasa daha iyi olir diye dusunuyorum digerlerinden yana sikinti yok hepsi ilgili ve guler yuzluler bizde bu isi yapiyoruz
2
C.... Ö.....
Bir mekan icin cok sey lazim birtane adam koymuslar surati bes karis musteri memnuniyeti cok yok aslindi iyi bi mekan servisleri guzel o adam olmasa daha iyi olir diye dusunuyorum digerlerinden yana sikinti yok hepsi ilgili ve guler yuzluler bizde bu isi yapiyoruz
5
N.......... N..........
Arkadaşlarımla sık sık gittiğim Servisin gerçekten hızlı ve avm de olmasına rağmen avm nin gürültü ve kalabalığından uzak sakin güzel bir mekan, akşamları da canlı müzik olması mekanı daha da güzelleştiriyo ve keyif almanızı sağlıyor. Herkese onerebileceğim nargilesinin de güzel ve bi bayan için oldukça Güvenli olan güzel bir cafe ..
2
Y.... Y.....
Mekan çok gürültülü ve fiyatlar boğaz manzaralı cafeler gibi. Canlı müzik için gitmiştim pek beğenmedim. Bowling ve Cafe iç içe. Teras bölümü mevcut.
3
B..... B......
Canlı müzik olduğu günlerde gidilebilir.Fiyatları avm içinde olmasına göre normal sayılır.Servis doluluktan dolayı biraz geç olabilir.Ayrıca yazları esiyor.
1
T.. T..
Ergenlerin ve Arap turistlerin nargile içip Bowling oynadıkları basit Gürültülü bi mekan uzak durun gitmeyin nargilelerde adam akıllı köz yok servis Sıfır
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım