Loading...
2.9 Point
19 Comment

Köfteci Ramiz

Historia AVM, Kat 3, Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 2, Fatih, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0212 5244960
Comments (19)
1
Z.... O.......
Normalde çok sevdiğim bir yerdi lakin düne kadar berbattı etleriniz düzgün pişmemiş lastik gibiydi tabağımın üstünde çiğ kıyma parcası vardi yemek zorundaydım o tabağı pidemde de istenmeyen bir şey oldu kusura bakmayın ama hemen kendinizi düzeltmelisiniz bu şube için diyorum.
4
M....... G....
İlgi alaka gayet iyi. Saçma sapan yemek yiyeceğinize düşünmeden köfte yiyebilirsiniz. Temiz ve güvenilir bir mekan. Aile ile gidilebilecek bir yer.
2
G.... A..
Maalesef 3-5 yıl önceki performansları yok. Ramiz köfte ve kaşarlı köfteleri çok değişti. Garsonlar ilgisiz artık mekanı tercih etmiyorum. Geliştirilmesi gerekiyor.
3
M.... W......
Kaşarlı köftesini çok beğeniyordum ama son birkaç gidişimde eski tadı alamadım. Domates çorbaları çok güzel. Eski teraslı yeri daha da güzeldi, şimdiki yerleri biraz basık geldi.
4
F.... Z.....
This restaurant makes the best kofta in Istanbul. The place is clean and waiters are friendly. The salad bar is delightful and everything is fresh. The kofta with yogurt is my favourite dish.
3
O.... R......
Yemekler çok hoş. Özellikle Ramiz spesiyal mutlaka denenmeli lakin bu şubede servis inanılmaz kötü. biz mi peşinden koşacağız garsonların onlar mı bizimle ilgilenecek?
3
Ö.... O....
Klasik ramiz menüsü gerçekten dolgun ve lezzetli. Alışık olduğumuz ramiz köftelerin tadı damağımda kaldı. Fakat menünün yenilerinden Ramburger ise aynı sözleri söylemek güç. Ekmeğin içindeki et çok lezzetkli olsada menü fiyatına göre biraz hafif kalıyor.
3
F.... A.......
yediğim köftelerin tamamı güzeldi ancak merak ettiğim bi konu var. köfteci ramiz dendi mi akla tek çeşit köfte yapan ama hakkını veren bir yer mi gelmeli? yoksa size köfte konusunda 5 ten çok çok fazla çeşit sunan bir yer mi karar veremiyorum... hani ismin tekirdağ köftecisi değil ki genel bir isim bulmuşsun köfteden anlarm demek istiyorsun gibime geldi... yapsana bize akçaabaat, inegöl, tekirdağ köfte fıstıklı mıstıklı akıt işte ramiz usta ver isminin hakkın lütfen:)
2
E..... E.....
Historiadan beklenen kalitede sasırtmıyorlar. Yan taraftaki cafede calışan arkadası ile flörtleşmekten sizden hesap alamayan garsonlardan hizmet almak isterseniz dogru yerdesiniz.
4
B..... A....
Gerçekten köftesi güzel bir yer.Özellikle terasında yemek yemek oldukça hoş.Çalışanlarda gayet iyi, ilgililer.Ailece gidilebilecek bir yer.Kısacası gayet iyi:))
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım