Loading...
3.8 Point
128 Comment

Kronotrop

Kuloğlu Mahallesi, Firuzağa Cami Sokak, No 2/B, Beyoğlu, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Cafe, Coffee, Tea
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Working hours
Properties
 • No Alcohol Available
 • Takeaway Available
 • Breakfast
 • Cash
 • Credit Card
 • Debit Card
 • Outdoor Seating
 • Air Conditioned
 • Pet Friendly
 • Vegan Options
 • Desserts and Bakes
 • Indoor Seating
 • Work Friendly
 • Wifi
 • Gluten Free Options
Comments (128)
5
N.... N....
kanyona açılmış kronotrop. bu çok güzel haber. üstelik cihangirde sık sık karşılaştığım ve bana uzun uzun kahve anlatarak, kahveyi sevdiren, kronotrop yöneticisi olduğunu düşündüğüm şapkalı uzun boylu adam da burada. kanyondaki favori mekanım artık kronotrop. şimdiden söyleyeyim yönetici bey, bol kahve sohbetlerimize hazır ol. çünkü senin sayende kronotrop u keşfettim, sevdim. eminim anlatacağın daha bir sürü şey vardır. deneyeceğim ve senin elinden çıkan bir sürü kahve vardır. şimdiden teşekkür ederim.
5
B..... A.......
Cihangir’de güzel bir kafe ararken yüksek puanı sayesinde zomatodan gördük bu kafeyi. Ufak ama güzel dizayn edilmiş tatlı bir mekan, ambiyansı çok hoş. Kahve üzerine ustalaşmışlar, kasada farklı çekirdek kavanozlarını görebiliyorsunuz çok fazla çeşidi var. Cappucino ve americano denedik, cappucino çok başarılıydı hoşuma gitti, içimi yumuşaktı. Americano şimdiye kadar içtiğim en serti diyebilirim kahve çekirdeklerinin çok yoğun tadı vardı:) Frambuazlı cheesecake de denedim ve çok güzeldi gerçekten, fiyatı (24₺) fazla geldi açıkçası ama dilimi büyük ve lezzetliydi. Kahve fiyatları için makul diyebilirim. Tekrar gideceğim bir mekan, size de tavsiye ederim:)
4
U... Ü......
Bölgede gidilebilecek tek gerçek kahveci. Şuruplu endüstriyel işlere düşkün kitlesi yok. Sakin kapının önünde kahvemizi içip kaçıyoruz. Butikken daha da iyiydi. Hala kavurma ve demleme ok, fakat şubeleştikçe barista kalitesi düştü. Nerde umut un demleme yaptığı günler. Endüstiyel kahveciliğe doğru adım adım gidiyorlar. Yakın zamanda tost kahvenin önüne geçer gibi. Kahve siparişi vermek ve kahve konuşmak istediğimde tost makinesinde kantin misali tost basan bir baristayla karşılaşmam muhtemel.
4
G...... Ö....
Menüsü güzel, tatlı-tuzlu ve şekersiz seçenekleri var, 6-7 farklı kahvesini denedim hepsi çok lezzetliydi.
4
G..... O...
Menüsü güzel, tatlı-tuzlu ve şekersiz seçenekleri var, 6-7 farklı kahvesini denedim hepsi çok lezzetliydi.
3
B..... S......
Mekan sempatik. Çalışanlar güleryüzle servis yapıyor. Küçük bir yer. Dışarıda oturunca sigara dumanından kaçmak imkansız. Bir kahve ve sandviç 38 lira olmamalı. Pahalı. Konumu güzel. Puanlama olarak benim için 3.5.
5
G......... G.........
Gerçekten çok iyi kahveleri var. Eve çekirdek de alıyoruz. Ayrıca demleme teknikleriyle ilgili bilgi de veriyorlar, hatta aynı çekirdeği farklı teknikle yapıp denemeniz için ikram da ediyorlar. Çalışanlar ürünler konusunda bilgili????????
5
G......... G.........
Gerçekten çok iyi kahveleri var. Eve çekirdek de alıyoruz. Ayrıca demleme teknikleriyle ilgili bilgi de veriyorlar, hatta aynı çekirdeği farklı teknikle yapıp denemeniz için ikram da ediyorlar. Çalışanlar ürünler konusunda bilgili
4
N... N...
Cihangir firuzağa camisinin karşısında küçük şirin, dışarda da otırabileceğiniz bir yer. Latte ve flat white yi denedim, baristalar iyi bir sunum yaptılar. Menü starbucks seviyesindedir. Tavsiye ederim.
2
S.... M...
Girişindeki sokak köpeklerinin yattığını görmem üzerine gitmeye başlamıştım. Cihangir semti için alışılmış bir durum bu. Beni keyifli hissettiren kahvemi içerken onları da görebiliyor olmak. Çalışanların köpeği ve kediyi dış mekandanlarindan kovmasini hiç yakıştıramadım. O sebeple artık tercihim değil.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım