Loading...
3.8 Point
50 Comment

Cihangir Balıkçısı

Kuloğlu Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, No 84, Kat 6, Beyoğlu, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Seafood
Average amount İki kişi için : 300.00 TL
Working hours
Properties
 • Credit Card
 • Dinner
 • Cash
 • Debit Card
 • Lunch
 • Fullbar
 • Indoor Seating
 • Rakı
 • Wifi
 • Table booking recommended
 • Outdoor Seating
 • Air Conditioned
 • City View
Comments (50)
4
E.. B......
Oldukça güzel bir işletme. Mezeleri taze, ara sıcakları güzel, balıkları iyi pişmiş ve kuru değildi. Mekan ferah manzara güzel çalışanlar ilgiliydi. fiyatlar diğer şişirme işletmelere göre iyi 3 meze 1 ara sıcak 2 porsiyon levrek ve 2 içeceğe 300 tl verdik gayet memnun kaldık yine gideriz :)
5
X..... N..
Söyle güzel bir manzara ile lezzetli bir balık yemek isterseniz burası en iyi yerlerden sık dekorasyonu :)
1
F.... K......
Her şeyin aşırı yavaş olduğu mekan. Ekmek mezlerden yarım saat sonra, hesap istendikten 25 dakika sonra geldi. Hesabı istiyorsun ona bile kızıyorlar. Gidilmez.
4
O.... O....
Servis biraz yavaş. Bunun dışında güzel bir manzara karşısında çok keyifli bir akşam geçirebileceğiniz bir mekan. Şatafatsız bir binanın en üst katında, Cihangir için gizli bir cevher diyebilirim.
3
M.. M..
Amazing view, good food, but don‘t have much expectations to the stuff.
5
A.... A....
Ortamda baskın bir müzik gürültüsü olmaması burayı tercih etmek için en temel sebeplerden biri. Hem içkinizi içip, yemeğinizi yiyip hem de rahatlıkla muhabbet edebileceğiniz bir mekan. Çalışanların ilgisi ve kibarlığı inanılmaz derecede yüksek. Temiz bir mekan. Fiyatlar çok ideal, el yakmıyor.
5
A.... A...
Ortamda baskın bir müzik gürültüsü olmaması burayı tercih etmek için en temel sebeplerden biri. Hem içkinizi içip, yemeğinizi yiyip hem de rahatlıkla muhabbet edebileceğiniz bir mekan. Çalışanların ilgisi ve kibarlığı inanılmaz derecede yüksek. Temiz bir mekan. Fiyatlar çok ideal, el yakmıyor.
1
H.... M..........
Çalışanlar tüm gece verdiğimiz hiçbir siparişi anlamadılar. Her istediğimizi tekrar tekrar anlatmak ve hatırlatmak zorunda kaldık. Servis inanılmaz yavaştı. En sonunda artık derdimizi anlatmaya halimiz kalmadığından (ne yemek ve içmek istediğimiz) ne verirlerse kabul ettik. Bu arada mekan epey boştu. Kalabalık olsa anlayışlı olurduk tabi ki. Ayrıca menüleri olmadığından ve fiyat için net bir şey söylemediklerinden fiyatı hesabı öderken öğrenebildik. (Aşırı bir şey ödemedik.) Manzarası çok güzeldi, onu da ekleyeyim.
1
H.... M..........
Çalışanlar tüm gece verdiğimiz hiçbir siparişi anlamadılar. Her istediğimizi tekrar tekrar anlatmak ve hatırlatmak zorunda kaldık. Servis inanılmaz yavaştı. En sonunda artık derdimizi anlatmaya halimiz kalmadığından (ne yemek ve içmek istediğimiz) ne verirlerse kabul ettik. Bu arada mekan epey boştu. Kalabalık olsa anlayışlı olurduk tabi ki.
Ayrıca menüleri olmadığından ve fiyat için net bir şey söylemediklerinden fiyatı hesabı öderken öğrenebildik. (Aşırı bir şey ödemedik.)
Manzarası çok güzeldi, onu da ekleyeyim.
4
T.... T....
Mekan genel olarak salaş yani biraz elden geçmesi gerek mezeler çok iyi olmamakla beraber fiyatıyla uyumlu karides güveç ve balık köftesi gerçekten iyiydi ana yemek olarak balık kavurma yedik oda çok güzeldi sıcak konusun da bence çok iyiler ama mezeler konusunda aynı şeyi söyleyemem ama 12 lira yada başka yerde meze yiyemezsin. en kötü yanı teras inanılmaz soğuk buna bir çözüm bulmanız gerekiyor
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım