Loading...
3.6 Point
1246 Comment

Baltazar

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sokak, No: 12/A, Beyoğlu, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Fast Food, Izgara
Average amount İki kişi için : 110.00 TL
Phone 0212 2436442
Properties
 • No Alcohol Available
 • Dinner
 • Cash
 • Debit Card
 • Lunch
 • Credit Card
 • Outdoor Seating
 • Wifi
 • Indoor Seating
 • Air Conditioned
 • Smoking Area
Comments (1246)
4
R..... R.....
Yıllardır Karaköy’e geldiğimde canım hamburger çekince gider yerim arkadaşlarımla da uğrarım fakat belli bi standartları hala oturmadı. Bi yakıyorlar bi az pişiriyorlar bazen çok yağlı oluyor. Eti lezzetli, temiz de ama her zaman güzel bir hamburger yedim diyemiyorsunuz bazen eh işte..
4
Z..... G....
Hamburger ve patatesi harika, tek eksiği soslar arasında Ranch Sos olmaması onun dışında müşteri ilgisi - mekan - lezzet her şey harika⭐️
4
H..... C.....
3
N.... K........
Sen eski sen degilsin ben eski ben degilim birkac kasap degisikligi ve baska seyler galiba bizi uzaklastirdi sanirim bundan sonra daha az gorusmeliyiz.
4
Y..... K...
2 senedir burayi cevremdekilere oneriyorum gayette guzel zaten, genelde alt katta yer olmuyor fakat son zamanlarda kalitesinin bir tık dusmeye basladigini dusunuyorum.Yine de gidilmeye deger ama
1
N.... İ.....
Burayı 3 senedir tüm arkadaşlarıma ve aileme tavsiye etmiş, onları tatmaları için buraya getirmişimdir. Ancak Baltazar Burger eskisi kadar lezzetli değildi. Burgerlerin içindeki köftelerin kimisi iyi pişmemiş, çok pembe kalmıştı. Ayrıca 6 kişilik bir grupla son gidişimizde bir karşılığını göremediğimiz halde servis ücreti adıyla astronomik bir ücret alındı. Eskiye kıyasla kalite ve tatlar son derece düşmüş ve sistemleri değişmiş durumda, o salaş güzel mekandan eser yok. Bir daha kimseyi getirmem, tavsiye de etmem.
5
O.... G.......
Haarikaydııı lezzet iyi servis iyi biraz yavaştı yoğunluktan dolayı o da normal her şeyden iyi olan garsonlarınız maşallah analar neler doğuruyomuş yani ;)
1
E... E...
İsmini çok duyduğumuz için gittik ancak pişman olduk. Sakin bir saatte gitmemize rağmen siparişin gelmesi fazla uzun sürdü. Gelen hamburgerin eti çiğdi. Orta/iyi pişmiş istememize rağmen etlerin içiok pembeydi. Sos, peçete ve çatal gibi şeylerin gelmesi için birkaç kez garsona hatırlatma yapmak zorunda kaldık, kısacası paramızla rezil olduk.
4
X..... N..
Baltazar yeni nesil burgerciler içerisinde belki de en iyisidir seviyorum beşiktaşta da yer açmaları güzel oldu
3
A.......... ✈.....
Farklı bir dizayna sahip, olabilecek en küçük yerler bile değerlendirilmiş. 2 katlı bir mekan. Üst kat gruplar için daha uygun. Ufak ve dik bir merdivenle çıkılıyor. Alt katta açık ve kapalı olmak üzere seçenekler var. Hamburgerleri lezzetli, fiyatları kaliteyle standart.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım