Loading...
3.3 Point
22 Comment

Tarihi Cumhuriyet İşkembe Salonu

Hüseyinağa Mahallesi, Dudu Odaları Sokak, No 15/B, Beyoğlu, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Giblets
Average amount İki kişi için : 85.00 TL
Phone 0212 2927097
Comments (22)
2
Z.... Z....
Kuzenimle beraber gittik. Belki önceden iyiydi, ondan bu namı, belki de damak tadımız uyuşmadı, anlamadım, ama abartısız hayatımda yediğimiz en kötü paçaydı. Kuzenim paçasını bitiremedi. Normalde 1 yıldır verecektim, ama düşük de olsa bir ihtimal damak tadımız uyuşmamıştır diye 2 yıldız verdim.
2
O... K...
Önceden nasıldı bilmiyorum fakat yediğim en kotu tuzlamaydi diyebilirim.o paraya o kadar düşük bir kalite beklemiyordum. Tarihi olan bir işletme bana öyle denk geldiğini düşünüyorum umarım sürekli öyle değildir.
4
E... @..................
Taksim'de geç saatlerde bir mekandan çıktıysak ve ölçüyü bir miktar aştıysak adres burası. damar tuzlama veya işkembe için sevdiğimiz bir çorbacı
1
N.. Y.....
Cok uzun yıllardır gittiğim, uzun bir süre ara verdikten sonra büyük bir hevesle ziyaret ettiğim Cumhuriyet İşkembecisi’nin işkembe çorbası gerçekten berbattı. Bir mekanın yemekleri gerçekten nasıl bu kadar değişebilir gerçekten cok şaşırdım ve üzüldüm uzuldum. Adına yakışmayan bir çorbaydı.
5
S........ (..................
Gayet guzeldi, cok begendik, iskembe corbasi olsun, kokoreci ve koftesi olsun cok lezzetliydi, servis hizli, hizmetleri iyi, fiyatlar normal. Tekrar kesin gideriz, tavsiye de ederiz :)
3
A.... H..........
Sakatat temiz,iyi pişmiş Ancak terbiyesinde un olmadığı için çorba çok duru geldi.İşkembe yanında limonlu roka da veriyorlar.Diğer ürünler de denenebilir.
2
B.... Y..........
İşkembe çorbası önermişti arkadaşım, ama ben lezzetli bulmadım açıkçası. Sarımsak vs koymadım içerken, ama tuzu eksikti, tadı yoktu, anlamadım. Çok övmüşlerdi çünkü.
4
T......... H....
Eski cumhuriyet degil sanki...geçen arkadaşım mercimek çorbasını bitirmeden geri verdi...klasik işkembe çorbasıda cok güzel değildi...ama geçen gittiğimde tuzlama güzeldi...fiyatlar pahalı...son yıllarda çok başarılı çorba yapanlar var ismi ile nereye kadar bilmiyorum ...Eski lezzetlerinizin çok puan kırmıyorum
1
A..... A.....
Hayatımda yediğim en kötü tuzlama! Biz bunu içe içe işin ehli olduk. Balattaki meşhur fetih işkembede yiyen biri buraya gelirse benim gibi hüsrana uğrar!.
3
C........ C........
Adını çok duyduğum ama hiç gitmediğim bir yerdi. Çorba içelim dedik. İçerisi çok kötü kokuyordu. Dışarıda oturduk. Mercimek çorbası içtik. Pek güzel değildi ama içtik. Tekrar gitmemi gerektirecek kadar tat alamadım. Menüde güncel değildi.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım