Loading...
3.5 Point
33 Comment

Beat

Hüseyinağa Mahallesi, Yeşilçam Sokak, No 9A, Beyoğlu, İstanbul
Categories Night Clubs
Cuisines Drinks Only
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 0212 2432221
Comments (33)
5
C.... A......
Öncelikle gitmeyeli uzun zaman oldu, hala aynı mıdır bilmiyorum ama her gittiğimde aşırı eğlendiğim bir yerdi. Müzikleri çok güzeldi , R&B ve yabancı pop , umarım hala aynıdır. Şıkır şıkır giyinilip gidilecek bir yer asla değil , salaş bir yer
1
S.... Y.....
1
S.... Y.....
1
S.... Y.....
5
S..... K......
Taksim’in öldüğü doğrudur. Ölmeyen sayılı mekânlardan birisi Beat. Grand Pera’nın arkasında 3 katta hizmet veriyor. Özellikle Selim’in yaptığı müziğin kalitesini kolay kolay hiçbir gece kulübünde bulamazsınız. Tamamen yabancı R&B ve Pop çalıyor. Araya gecede 1 ya da en fazla 2 tane Türkçe Rap ya da Rock parça koyuyor. Mekân genel olarak öğrencilerin ve Erasmus için gelen yabancıların gözdesi. Fiyat olarak bir gece kulübüne göre çok uygun. Ayrıca diğer kulüpler gibi kasıntı bir yer değil. Beat’e günlük kıyafetlerle gitmek çok daha mantıklı. Eğlence sabah 5-6 sularına kadar devam ediyor. Mekân bu özelliğiyle after club’a da benzese, gecenin erken saatlerinde de aktif.
5
S..... K......
Taksim’in öldüğü doğrudur. Ölmeyen sayılı mekânlardan birisi Beat. Grand Pera’nın arkasında 3 katta hizmet veriyor. Özellikle Selim’in yaptığı müziğin kalitesini kolay kolay hiçbir gece kulübünde bulamazsınız. Tamamen yabancı R&B ve Pop çalıyor. Araya gecede 1 ya da en fazla 2 tane Türkçe Rap ya da Rock parça koyuyor.

Mekân genel olarak öğrencilerin ve Erasmus için gelen yabancıların gözdesi. Fiyat olarak bir gece kulübüne göre çok uygun. Ayrıca diğer kulüpler gibi kasıntı bir yer değil. Beat’e günlük kıyafetlerle gitmek çok daha mantıklı.

Eğlence sabah 5-6 sularına kadar devam ediyor. Mekân bu özelliğiyle after club’a da benzese, gecenin erken saatlerinde de aktif.
1
F.... D...
Saat 1'den sonra bırakın dans etmeyi adım atacak yer kalmayan, damsız alınan sapların geldiği, yabancıların (kadın erkek fark etmeksizin) tuhaf davranışlar sergilediği saçma mekan.
1
F.... Ö....
Cuma gecesi gittiğim ve hayal kırıklığının ötesinde bir durumu yaşamadığım garip mekan. Bu platformda Beşiktaş’taki elit mekanlarla karşılaştıran arkadaşlar ya çok net reklam yapıyor ya da bugüne kadar herhangi bir yer görmemişler. Girişin ücretli olması ve “dam”lı girilmesi ile ilgili bir şikayetim yok hatta aksine biraz daha rahat olunabileceğini düşündüren normal bir uygulama fakat içeride orantısız bir kadın-erkek dengesi şaşırtıcı.2 erkek 2 kadın girdiğimiz mekanda iki kişiye bir siyahi düşen ve genel olarak askerlik şubesi kıvamındaki bir durum gördük. Bugüne kadar eş-dost kadar kontenjanından mekana alınan ve çok sırıtmayan kitle burda abartılmış gibi duruyor. Müzikler ise sıradan bir dj playlistinden öte değil. Eğer gerçekten bu yorumu okuyan bir işletmeci varsa umarım bu işe bir çözüm bulur.
5
B.... K....
Yorumlar üzerine gittim. 3katlı bi yer ilk katta 90lar çaldığını okudum fakat öyle olmadı. 2.katı kapatmışlar sadece giriş ve en üst katta müzik vardı. En üst kata çok çok daha iyi diyebilirim. 12den önce giriş ücretsiz tavsiyem bu şekilde gidip en üst katta masalarda oturmak zira alt kat aşırı kalabalık dans edilcek yer kalmıyor. Masalarda sanki locadaymış hissi oluyor fiyat performans iyi içkiler de hemen geliyor garsonlar ilgili. Long ısland denedim pek iyi değildi. Genel itibariyle taksimde bulunan ender mekanlardan tavsiye ederim. Umarım bir dahaki gidişimde 90lara denk gelirim.
3
E... E...
Oraya tek kişi gidip , iki kişi çıkıyorsunuz . Kızıda erkeğide böyle . Onun dışında müziği çok iyi sadece kalabalık olması ortamın yeterince havalanmaması kötüydü . Servisi çok iyi . ????
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım