Loading...
3.1 Point
40 Comment

Alem Restaurant

Hüseyinağa Mahallesi, Nevizade Sokak, No 4/C, Beyoğlu, İstanbul
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 300.00 TL
Phone 0212 2496055
Comments (40)
4
H.... ş.....
mezeler ve arasicaklar güzeldi severek tavsiye ediyorum ana yemek et balık deniz levrek tavsiye ediyorum ızgara palamut istavrit somon çupra jumbo karides mutlaka deneyin rezervasyon mutlaka yaptırın hafta sonu yoğun olabilir yeriniz hazır olsun nazım bey bizle çok iyi ilgilendi saolsun tam bir balik profesörü
1
C.. K.
Nevizade'de gittiğim yerler içinde en sınıfta kalan yer burasıydı. Kadehler kir toz içinde, hijyen namına hiçbir şey yok. Mezeler lezzetsiz. Közlenmiş kırmızı biber baya vasattı özellikle, ne zamandan kalma Allah bilir. Ara sıcak olarak gelen paçanga böreği hayatımda yediğim en kötü paçanga böreği idi, pastırması çok kötüydü. Ara sıcakların gelmesi de uzun sürdü neredeyse bomboş olmalarına rağmen. Hal böyle olunca fazla bir şey de sipariş etmedik devamında. Fiyat olarak da çok uygun bir yer sayılmaz.
2
S..... S.....
My previous evening meal at a different restaurant served entrée/appetiser/starter with my main meal.  So when I ordered entrée/appetiser/starter at Alem, I checked that it would come before my main dish.  I was told yes, it would be served first.  But NO.  My main was served first!  When it was noticed, the main was taken away and I waited, patiently.  Then I was brought BOTH meals together!  This was once again fixed by giving me only my ordered appetiser.  Once that was finished, my main was finally served. Both dishes were delicious, but overly soaked in oil.  I had to place numerous folded napkins under one edge of my plates to allow the oil to drain so I wouldn't have to eat it. A big 1L bottle of water was brought to my table, despite not ordering it, and I was charged for it at the end of the night, even though I didn't drink any. There is a no smoking sign inside the restaurant, but both customers AND staff smoke, regardless. This restaurant uses a fake Zomato reserved sign to make themselves look more popular than they are. There are plenty of other options in the area.
2
S..... S.....
My previous evening meal at a different restaurant served entrée/appetiser/starter with my main meal.  So when I ordered entrée/appetiser/starter at Alem, I checked that it would come before my main dish.  I was told yes, it would be served first.  But NO.  My main was served first!  When it was noticed, the main was taken away and I waited, patiently.  Then I was brought BOTH meals together!  This was once again fixed by giving me only my ordered appetiser.  Once that was finished, my main was finally served.
Both dishes were delicious, but overly soaked in oil.  I had to place numerous folded napkins under one edge of my plates to allow the oil to drain so I wouldn't have to eat it.
A big 1L bottle of water was brought to my table, despite not ordering it, and I was charged for it at the end of the night, even though I didn't drink any.
There is a no smoking sign inside the restaurant, but both customers AND staff smoke, regardless.
This restaurant uses a fake Zomato reserved sign to make themselves look more popular than they are.
There are plenty of other options in the area.
2
_....... _.......
Müdavimi olduğunuz mekanın dışında yeni biryere gideyim diyorsunuz ya demeyin pişmanlıktır... mezeler güzel değildi,hamsi tava güzeldi,servis idare ederdi. Tuvaletinin paralı olması rezaletti..
1
B.... G.....
Bizi oturmak için dil dökerek ikna etti 50 lik rakımız bitince bira içirmeden hesabı önümüze getiren bir mekan sakın gitmeyin. 50 lik 165 TL den açılıyor berbat bir saça kavurması var sakın sakın
4
Ç....... Ç.......
Uzun süre önce gitmiştim, bu sebeple yemeklerin lezzetleri hakkında yorum yapamayacağım. Üst katta canlı fasıl vardı ve mekan ferah olduğu için rahat rahat eğlenmiştik. Canlı müzik gerçekten güzeldi.
1
G.... G.......
Saçma bir mekan. %10 servis ücreti ve kuver ücreti var. Mekanın wc sine bile para veriyosunuz bir tane teyzeye masa koymuşlar oturtmuşlar para veriyosunuz girerken. Garsonlar pek ilgili değildi. Mezeler idare eder. Karides tavası hiç güzel değildi. Tavsiye etmem gitmeyin derim.
4
B..... T.........
Nevizade nin eski mekanlarından kırmızı et çok güzel yapılmıştı dilerseniz rakı ve meze keyfi de yapabilirsiniz akşamları canlı müzikte mevcut.
5
M... Ö....
Her hafta burdaydım her hafta hala burdayım enginar mezesi ve karides tereyağında enfes. Garsonların yaklaşımı enfes. Hasan bey ve murat bey direk süper!!
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım