Loading...
4.2 Point
19 Comment

Bee Bubble

Şahkulu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Şahkulu Bostan Sokak, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul
Categories Cafés
Average amount İki kişi için : 80.00 TL
Working hours
Properties
  • Cash
  • Credit Card
  • Debit Card
  • Lunch
  • Dinner
  • Breakfast
  • Outdoor Seating
  • Smoking Area
  • Indoor Seating
Comments (19)
3
S.... S....
Mekan İstiklal caddesine yakın ara sokakta bir mekan . Ben instagramda görüp merak etmiştim . Resimlerde göründüğünden daha küçük bir mekan . Çalışanları ilgili ve güler yüzlüydü ama biraz yavaşlardı , içecek sipariş ettik gelmesi baya uzun sürdü . Ben böğürtlenli bubble içtim baya güzeldi. Yolunuz uğrarsa deneyebilirsiniz baya eğlenceli bir içecekti.
4
D........... D...........
Galata’da bulunan bu şirin mekana aşık olduk! Binlerce değişik çayları var, hepsi çeşit çeşit
2
M T..
5
E.... Y.......
5
E.... Y.......
5
E.... Y.......
4
Z..... A
Çalışanlar güleryüzlüydü. Mekan dekorasyonu da çok güzeldi. Ancak yemek servisi oldukça yavaştı. Yine de lezzeti güzeldi, yiyecekler sıcak geldi.
4
E.. L...
Çalışanlar gayet güleryuzlu, farklı çay çeşitleri mevcut biz aşk çayı ve cheesecake tabağı tercih ettik. Özellikle haşhaşlı cheesecake güzeldi. Kış çayını da denemeyi düşünüyorum
5
K..... K.....
Doğum günü kutlamak için gittik tadımlık chese cakelerinden kahvelisi Harika bitki çayları lezzetli fiyatlar makul tavsiye ederim bubble tealerinden klasik olan İngiliz çayı gibi ben çok sevmedim ama çilekli bubble güzel bir çalışanlar kibar işletmesi güzel
2
I...... I......
Bubble tea menüde yazmıyordu. Kendimiz sorarak sipariş verdik, içinde 6-7 tane baloncuk olan lezzetsiz çaylar geldi. Pesto soslu makarna istedim, kesinlikle yeşil olmayan, içinde kıyma ve biber olan alakasız bir makarna geldi. Bunun yanlış olduğunu pesto olmadığını söylediğimde “hayır, bu pesto sos” denildi. Daha sonra onlara internetten pesto sosu göstererek bunun pesto olmadığını tekrar ettiğimde tekrar yaklaşık 20 dk bekleterek makarnamı getirdiler. Menüdeki fotoğrafla alakası yoktu. Çalışanları da son derece somurtkan ve ilgisiz buldum. Dışardan hoş görünebilir ama kesinlikle gitmenizi tavsiye etmiyorum. En azından fiyatlar uygun.menüdeki makarna ve ikinci gelen makarnanın fotoğraflarını da paylaşıyorum.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım