Loading...
4.1 Point
85 Comment

Geyik Coffee Roastery & Cocktail Bar

Kılıçali Paşa Mahallesi, Akarsu Caddesi, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul 34433
Categories Bars
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 200.00 TL
Working hours
Properties
  • Cash
  • Debit Card
  • Credit Card
  • Indoor Seating
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
  • Nightlife
  • Fullbar
  • Beverages
  • Wifi
Comments (85)
5
M... B.....
İstanbul'da cocktail bar diyebileceğiniz sayılı mekanlardan . Çalışanları ilgili ve damak tadınıza uygun coctktail yapmakta oldukça başarılılar.Hava güzelken ve sakinken gittiğimde dışarıda oturmaktan oldukça keyif aldığım mekanlardan doğru açıyı yakalarsanız deniz manzarasına karşı içkinizi yudumlayabilirsiniz:d Ücretsiz su (aslında olması gereken) ve bittiğinde yenilenen kavrulmuş fıstıkları harika.Çoğu cocktail bar gibi içinde alkol olmayan cocktaillerden değil yaptıkları gidin deneyin efenim :D
5
A..... B.....
İstanbul'da güzel kokteyl içebileceğiniz sayılı kokteyl barlardan birisi. İmza kokteyllerinde oldukça ilginç ve başarılı karışımlar var. Acı, tekila ve lime seviyorsanız Tommy's with Chili (agaveli), rom-limon-tarçına hayır demezseniz Cable Car ve rom, salatalık, lime & nane gibi ferah karışımlardan hoşlanıyorsanız Garden Daiquiri'yi tercih edebilirsiniz.Dün uğradığımda mekanda bir koku sorunu vardı. Bir de kalabalık olmamasına rağmen müzik sesi gerçekten çok yüksekti. Birkaç detay tekrar gözden geçirilirse harika olacak.
4
G......... G.........
Aslında hakkı 3,5-4 arası. Kokteyller fena değil ama daha iyileri kesinlikle var. Biraz daha meyve püresiyle daha iyi olabilirler. Piyasa mekanı olarak büyük cazibesi var ama sokakta ayakta dikilerek kokteyl içmek bazı mevsimlerde biraz zahmetli.
4
B.... B....
Yalının ilk 2 albümü gibi içkiler çok güzel ama benzer. Servis çok hoş, ikram kuruyemişle her içki servis ediliyor ve güler yüz hiç eksik değil. Keşke Zomato Gold olsa diyeceklerimden.
4
B.... Z..
Yalının ilk 2 albümü gibi içkiler çok güzel ama benzer. Servis çok hoş, ikram kuruyemişle her içki servis ediliyor ve güler yüz hiç eksik değil. Keşke Zomato Gold olsa diyeceklerimden.
5
E..... E.....
Her seyiyle İstanbul’daki en iyi 5 cocktail bardan biri
5
A...... E....
Her seyiyle İstanbul’daki en iyi 5 cocktail bardan biri
5
B... N.....
My second home diyebilirim. :) Muzikler muhtesem, kaliteli ve international bir ortam var ve kokteyller cok basarili!! Calisanlar baya ilgili. Siddetle tavsiye ediyorum ????
5
B... N.....
My second home diyebilirim. :) Muzikler muhtesem, kaliteli ve international bir ortam var ve kokteyller cok basarili!! Calisanlar baya ilgili. Siddetle tavsiye ediyorum
1
C.... K...
2016'dan beri hep aynı saatte gittiğim mekan, son gidişimde kafasına göre servis yapmayı reddetti. Misafirlerimin önünde beni küçük düşürdüler. Çözüm üretmek için konuşmama rağmen kesinlikle servis yapmadılar. Bir daha asla gitmem. Salaş mahalle barında burnu büyük müşteri seçen bara dönüşmeleri içler acısı.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım