Loading...
3.4 Point
49 Comment

Çadır Köşk

Yıldız Mahallesi, Yıldız Korusu, Beşiktaş, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Restaurant Cafe
Average amount İki kişi için : 90.00 TL
Phone 0212 2589020
Comments (49)
5
E.. A.....
Fiyat güzel yemek de
1
M..... T......
Servisi çok kötü, garsonlar gözlerini kaçırıyorlar aman kimse bi şey istemesin diye. Yer var mı diye soru soruyoruz adamlar umursamıyor vesaire. Ayrıca iç kısım açık olmasına ve servis yapılıyor olmasına rağmen servis yapılmadığı gerekçesiyle farklı bir yere alındık. Sadece kızarmış dondurmaları güzeldi ama altındaki meyveler aşırı tatlı bir jelle jellenmişlerdi. Memnun kalmadığım bir deneyim oldu.
3
S...... S......
Ortam çok güzel. Özellikle havuzun yanında kahvaltı yapmak çok güzeldi. Eğer benim gibi kahvaltıda çok çeşit yiyemiyorsanız bu nedenle açık büfe kahvaltı cazip gelmiyorsa bile ortamı görmek ve yakınlarınızla sohbet etmek için görülmeye değer. Ayrıca mantısını şiddetle tavsiye ediyorum. Hafif ve güzeldi.
5
A.. A..
Yıldız Parkı içindeki iki köşkten biri. Malta Köşkü bahçesinde yemek yemiştim. Bu bahçeyi yeni denedim. Yeşillikler içinde bir alanda güzel seçenekler arasından sipariş vermek keyifli. Tavuklu sezar salata gayet doyurucu ve lezzetli. Servis başarılı ve fiyatlar uygun. Daha sık gitmeliyim buraya.
3
B...... B......
Arkadaşlarla hafta sonu Yıldız parkı Çadır Köşke kahvaltı için gitmiştik. Hafta sonu serpme kahvaltı var dediler, kişi başı 45TL. Fakat gelen kahvaltıya ve göre ödenen bedel fazla. Çünku gelen kahvaltıda birkaç peynir ,haşlanmış yumurta biraz bal ve kaymak ve yanında 3-4 çeşit malzeme vardı. Çeşit sayısı azdı. Hizmet kalitesini beğenmedik. Fakat ortam ve çevresindeki ambians güzeldi.
4
T... K........
Yıldız korusunun içinde yer alıyor. Diğer bel- turlardan bir farkını görmedim. Korunun içinde uzun uzun yürüyüş yaptıktan sonra Havuz başında su şırıltılarıyla oturmak ferahlatıcı.
3
B.... B....
Kahvaltı sonrası Türk kahvesi içmek için buradayım. Havuz temizlenmesi yapıldığı için yoğun bir koku vardı. Şemsiyelerin gölgelerinde kahvemi içtim. Ancak uzun süre oturabilecek bir ortam yoktu. Kahve sonrası mekandan ayrıldım. Şimdilik ziyaret ve keyif için çok doğru bir adres sayılmaz. Sonra bi daha...
3
E............ E............
Genellikle Malta köşküne giden biri olarak orayla mukayese edilemez. Zira buranın menüsü kıt, fiyatları da diğer ibb tesislerine göre pahalı. Mekan Harika ama yemekler için aynı şeyi söyleyemem
3
E... Y.......
Muhtemelen yazın daha keyiflidir ancak tarihi bir bina olması sebebiyle içinde de insan keyifle oturuyor. Terkib-i Sülbiye ve Kuzu Sarma denedik. İkisi de gerçekten başarılıydı. Yalnız mekanın bir bölümü nişan gibi bir organizasyon için ayrılmıştı. Pek profesyonelce gelmedi çünkü bir kalabalık bir hengame vardı ortada. Muhtemelen düğün/nişan fotoğrafları için tercih ediliyor; güzel çünkü. Ama insana fotoğraf stüdyosunda yemek yiyor hissi veriyor. Bu da pek hoş değil.
4
M..... A.........
Yeri güzel tabii ki :D yemek yemedim cafe gibi oturdum. Limonata normal bir limonataydı yani çok farklı bir özelliği yoktu. Sunum falan da farklı değildi, normal limonata. 4 puanı atmosferden ve de çevreden dolayı veriyorum. Göletin yanında, ağaçların içinde ördeklerle, kaplumbağalarla, kuğularla oturmak gayet güzel doğanın içinde oturmak istiyorsanız buraya gelin derim. Bu arada yemek fiyatlarına göz gezdirdim bayağı pahalı, el yakar yani, siz de gitmeden bir fiyatlara bakın derim.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım