Loading...
3.4 Point
518 Comment

BeerHall

Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Caddesi, No 46, Beşiktaş, İstanbul
Categories Bars
Cuisines Finger Food, American
Average amount İki kişi için : 180.00 TL
Working hours
Properties
  • Dinner
  • Debit Card
  • Lunch
  • Cash
  • Credit Card
  • Nightlife
  • Indoor Seating
  • Air Conditioned
  • Wifi
  • Fullbar
Comments (518)
4
V..... A.....
Bence on numara mekan ortam güzel burgerler çok güzel çalışanlar ilgili çalışanlar kaba diyenler insanları para veriyoruz diye satın alıyoruz zannedenler :)
2
N... N...
Burgerler güzel, kokteyllerin yapımını izlemek hoş. Mekanın dekorasyonu da iyi düşünülmüş. Çalışanlar genel olarak kaba, 3 kez gitmişimdir hepsinde de neredeyse kaba tavırlarla karşılaştım bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Zaten tabiri caizse ergen mekanı haline geldi. Sırf dekorasyonu için bir kere gidilebilir. Genel olarak önermiyorum zaman kaybı..
4
B... E......
Mekanın kapasitesini bilmem ama içerisi çok kalabalıktı. Fakat coktail sunumları barmeni izlemek keyifliydi sık sık gidilmeli
3
F....... F.......
“3 2 1 bitir işi bu yorumum iyi ve bitirici” diyerek başlamak istiyorum çünkü içeride Ben Fero’ya bayağı maruz kaldım. Heceleyerek yazmadığıma şükredin biraderlerim. Yargılamıycam, haddime de değil zaten, ben kimim ki? Bir değişiklik yapıp, içinde bulunduğum dönemin sosyokültürel şartlarını ve imkanlarını göz önünde bulundurarak hem mekanı hem de kitleyi yorumlıycam. (yersen) Sonuçta herkes bir yerde özgürce eğlenmeli değil mi? Sadece hiç benlik değildi, o yüzden yani. Mekanın tasarımı gerçekten çok güzel. Fiyatlar her yer gibi, yani pahalı diyebilirim. Ucuz yer kalmadı ki! Her gün içen bir insan biraya o kadar para verince kalbi parçalanıyor.. Kitle de, gençlerden, genç kalmak isteyenlerden ve genç kalmakta ısrar edenlerden oluşuyor. Zorlamasanız mı? Tuvalet sırasında çenesi düşmüş ve sosyalleşmek isteyen bir arkadaşı “he hee” diye umursamayıp önümüze baktığımız zaman ağrına gitmiş olucak ki boksörüm kavgaysa kavga dalga geçmeyin dedi.  Bırakın gençler gidip eğlensin..
3
Ş...... Ö.......
Yaş ortalaması çok küçük bu yüzden ufak bir alkol tüketiminde masada zıplayarak dans etmeleri çok sürmüyor
1
I... M..
Inanilmaz kaba garson ve calisanlari var veggie burger ve mac and cheese burger soyledik mac and cheese nispeten yenilebilir durumdaydi veggie burgeri kokusundan yiyemedim çürümüş bozulmus sebze kokuyordu tornado patates istedik tadı yanık asiri sert lezzetsiz seyler geldi ilgi alaka zaten yok masadaki soslarin son kullanim tarihleri silinmis hepsi toz icinde rezillik
5
G.... D....
5
G.... D....
5
G.... D....
1
B... N.....
Çalışanlar çok saygısız ve kaba içerisi ergen kaynıyor ayrıca kimin eli kimin cebinde belli değil arkadaşlar gitmeyin
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım