Loading...
4.7 Point
21 Comment

Soydan Turşucu

Sinanpaşa Mahallesi, Şair Leyla Sokak, No 3, Beşiktaş, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Turkish
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Phone 0212 2593202
Comments (21)
4
B.... K....
Önünden geçerken kokusu cezbediyor Beşiktaş’daki en iyi turşucu bence ama biraz ortalama üstü fiyatlar
5
B.... D.....
Yıllardır mükemmel
4
S.... S......
Çarşının sembol turşucusu. Acı turşu suyunu salatalık turşu takviyesi ile okul yıllarımı hatırlattı.
5
V..... O......
Çocukluğumdan beri Beşiktaş’ta değişmeyen tek şeydir bu turşucu okul çıkışları içilen turşu sularının yeridir turşuları çok güzeldir. Gittiğinizde turşunuzu almadan turşu suyu içmeyi ihmal etmeyin
5
S.... S....
Yıllardır Beşiktaş’a her gelişimde en az bir barda turşu suyunu içerim. Hafif acılı da olursa efsane oluyor,mutlaka denemelisiniz.
5
M..... B....
Kadıköy'de oturmama rağman Beşiktaş'a her gittiğimde mutlaka turşu, turşu suyu aldığım yer. Denemediyseniz ve turşu ile aranız iyiyse bir gidin bakın.
5
S...... M.....
haftada 1 tursu suyu icmek icin burdayim, eger goturebilecek gibiysem eve tursu da aliyorum, tursu suyu 1tl, icine tursu da isterseniz 2tl, tursunun kilosu 16tl.
5
A..... Y......
Beşiktaş merkezde yıllardır kalitesinden hiç bir ödün vermeyerek geleneksel turşu denildiğinde vazgecilmez bir mekan. Bursa'da titizlikle seçtikleri urünleri tursu yapiyorlar. Guler yuzlu musteri memnuniyeti anlayisiyla harika tursularini bir araya getirdikleri icin de cok basarililar. Murat bey emeginize saglik.
5
G.......... A...
Sıcaklar bastırmadan, hastalıklar türemeden, turşucular bitmeden soluğu Soydan'da almakta fayda var. Babadan kalma 2 kardeş yollarına 3 dükkanla devam ediyor. Yıllardır değişmeyen tek lezzet. Beşiktaş'ın pırlantası Soydan ???? (Benim favorim pancar ????)
5
G.......... A...
Sıcaklar bastırmadan, hastalıklar türemeden, turşucular bitmeden soluğu Soydan'da almakta fayda var. Babadan kalma 2 kardeş yollarına 3 dükkanla devam ediyor. Yıllardır değişmeyen tek lezzet. Beşiktaş'ın pırlantası Soydan
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım