Loading...
3.3 Point
6 Comment

Bezgin Kedi

Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Çelebioğlu Sokak, No: 6/8, Beşiktaş, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Finger Food, Turkish
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0505 0660328
Comments (6)
4
B..... A.......
Beşiktaş kahvaltıcılar sokağının girişindeki ilk kahvaltıcı burası. Kahvaltıları güzel oluyor; pişi, menemen, göz yumurta ve pankek ayrı ayrı çok güzeldi. Çalışanlar da çok ilgili. Birkaç defa tercih ettim ancak fiyatlar malum ekonominin katkısıyla da beraber hayli artmış. Son gittiğimizde f/p olarak düşmüştü ne yazık ki, umarım kendilerini geliştirirler.
2
B.... H.............
Özellikle haftasonu tercih edilmemeli çalışan sayısı yetersiz olduğundan son derece yavaş hizmet sağlanıyor ayrıca masalar özensiz bir şekilde temizlendi.
3
F..... A.............
Her haftasonu dışarıda kahvaltı yapanlar değişiklik için tercih edebilir, dekorasyon güzel, yemek lezzeti orta, çalışanlar dikkatli.
2
İ.... İ....
Besiktasta hic gitmedigimiz ve denemek istedigimiz bir yerdi. Pişileri beğenmedik, adı kaşarlı pişi ancak eritme peyniri kullanılıyor masraftan kaçınmak için. Pişi tabağında zeytinler lezzetsizdi, reçel taze değil donuktu bir kaç kere masaları dolaştığı belliydi. Genel olarak paramızın karsılıgını pek alamadık mekanın ambiyansı güzel olmasına rağmen. Bu kadar para alınıyorsa karsılıgı tam olarak verilmeli.
5
G...... G......
The breakfast was amazing . The staffs were super helpful and there was lots of food to choose from. The sauces Were really good . You should try it it’s perfect for breakfast time .if you don’t try it you’ll be embarresed .
4
S.... Ö......
Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’ndaki birbirinin benzeri kahvaltıcılardan biri. Fiyatlar arttığından beri dışarda kahvaltı yapmak zorlaştı, serpme kahvaltı 28₺. Bazı mekanların sınırsız çayı bitirmesinin ardından burasının sınırsız çay vermesi hoş bir detay. Başta belirttiğim gibi sokaktaki diğer mekanlarla belirleyici bir farkı yok.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım