Loading...
3.2 Point
22 Comment

Platonik Cafe

Cihannuma Mah. Akmazçeşme Sokak No:18/A, Beşiktaş Merkez, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 90.00 TL
Phone 0212 2363671
Comments (22)
2
G...... G......
Burası yıllardır Beliktaşta hizmet veren bir işletme ve yıllardır kendini iyileştirmek yerine daha da kötüleştirdiğini düşünüyorum. Yiyecekler ve içecekler kesinlikle çok kötü yapılıyor. Mekanda hijyen yok. Tek avantajı konumu.
1
S... A....
Birkaç kez gittiğim bir mekandı çalışanları güler yüzlüdür severdim. Fakat tavladan ücrat aldıklarını hiçbir yerde belirtmediklerini bunun doğru olmadığını kasadaki beyfendiye söylediğimde toplam 2saat oturmussunuz 3çay 1soda içmişsiniz bu normal bişey mi doğal olarak ekstra ücret alıyoruz gibi dünya saçması bir tepkiyle karşılaştım. Vereceğim parayı önceden bilmek hukuken en doğal hakkım bunu kendilerine anlatamadım. Bir daha asla gitmem kimseye de önermem .
5
E... A...
Çok harika yemekleri ve hizmeti var mutlaka gitmenizi tavsiye ederim oyun masalari garsonlar temiz ve güzel bir cafe oluşumu içerisinin dekorasyonu bir harika içeri kapıdan girince sizleri 70 model bir halley karşiliyor ????????
5
E... A...
Çok harika yemekleri ve hizmeti var mutlaka gitmenizi tavsiye ederim oyun masalari garsonlar temiz ve güzel bir cafe oluşumu içerisinin dekorasyonu bir harika içeri kapıdan girince sizleri 70 model bir halley karşiliyor
5
D.... T......
Her hafta gittiğim bir mekan, çalışanları çok samimi nargilesi çok güzel, fiyatlar makul, mekan gayet güzel herkese tavsiye ederim. Mutlaka gidip deneyin
5
H........ K.......
Beşiktaşta Fiyatıyla nargilesiyle güler yüzlü elemanlarıyla tercih edilecek harika bir mekan. Maç yayını oyun yerleri ile Beşiktaştaki en gözde yerdir benim için
1
G..... A.....
Sunumundan hiç memnun kalmadığım bir mekan. Menüde pek seçenek yok. Bir daha gideceğimi hiç sanmıyorum. Sözde bahçesinde oturduk ve sürekli dilenciler tarafından rahatsız edildik. Fiyatının hakkını vermiyor.
1
K.... G....
Bir kere gittim gitmez olaydım. Liselilerin dolup taştığı bir kafe. Kuru gürültü, müzik sesi, başınızı ağırtabilir. Gitmenizi önermiyorum...
4
S.... S....
Akşam saatlerinde fazla kalabalık. Haftasonları da baya kalabalık. Arkadaşlarınızla oyun için gidilir. Yer seçeneği fazla ortalama Bi mekan. Biraz ara sokaklarda kalsa da bulmak çok zor değil.
3
A.... Ş.......
Okey ve kağıt oyunları oynamak için güzel bir yer. Ama onun dışında bir arkadaş buluşması için tercih edilmez. İçecekler standart, çok birşey beklemeyin bu tip yerler için. Fiyatlar makul sayılır.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım