Loading...
3.8 Point
6 Comment

Nisa Ev Yemekleri

Cihannüma Mahallesi, Yıldız Caddesi, Emlak Bankası Pasajı, No 40/F, Beşiktaş,İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Home-made
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0212 2583582
Comments (6)
4
S.... S....
Pek çok kez öğle yemekleri için uğradığımız bir mekan. Büyük ya da küçük karışık ya da zeytinyağlı tabakları tercih edebiliyorsunuz. Genelde saat 3 gibi öğle servisindeki yemekler bitiyor o zaman köfte mantı gibi seçenekleri sunuyorlar
4
S.... G....
Öğlen yemeklerinin kurtarıcısı. Lezzetli tencere yemekleri ve mezeler. Bahçesi de çaya kahveye müsait. Civarda nadir olan ev yemeği açığını çok güzel kapatıyorlar.
4
L..... A.......
Anne eli degmis bir yemek isterseniz mutlaka uğrayın derim.Kullandiklari malzemeler birinci sınıf herşey tertemiz. Zeytinyağlı yemekler bok çeşit ve lezzetli. Sahibi hanımefendi çok dürüst bir insan. Gerçekten her anlamda nefis bir işletme.
4
A...... D......
Ev hanımlarının açtıği bir mekan burası. Kesinlikle annenizin, ananenizin yemeklerinin tadını bulacaksınız. Fiyatlar çok uygun sayılmayabilir ancak verdiğınize pişman olmayacağınız bir yer. Kutu içicekler özel olarak dezenfekte ettirilip öyle servis ediliyor. Çok özenliler.
4
B....... B.......
İşyeri tadilatımızdan dolayı 1 aydır öğle yemeklerini burada yiyoruz. 4-5 tane güleryüzlü abla yapıyor yemekleri. Temiz ve güvenilir tahminimce. Hergün farklı menü çıkıyor. Zeytinyağlılar ağırlıkta. Tek sorun çok az veriyorlar yemekleri ısrarcı olun biraz mutlaka :)
3
E...... E......
ev kadinlarinin (yada oyle olduklarini düşündüm, bilmiyorum) imece usulu yildiz Bölgesinin kahvalti ve öğlen yemegi ihtiyaclarini karsiladigi, samimi bir mekan.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım