Loading...
3.1 Point
18 Comment

Kırık Fincan

Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 45/A, Beşiktaş, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Restaurant Cafe
Average amount İki kişi için : 70.00 TL
Phone 0212 2588771
Comments (18)
2
Z..... D....
Kahve lezzetliydi fakat her yerde kediler var.. mutfakta tezgahın üstünde uzanıyor masalara tırmanıyorlar..
3
G...... G......
Size evinizin konforunu sunabilecek bir mekan. Çok farklı bir konsepti var ve kahveleri güzel oluyor. Marjinal bir tarza sahip olmasına rağmen mekan genelde boş oluyor, belli bir kitlesi var. Rahat bir yer ben seviyorum ancak kedilere alerjim olduğu için kapalı alana kediler geldiğinde alerjim başlıyor.
4
E... T...........
Akşam kahvesine uğradık . Damla sakızlı türk kahvesi ve filtre kahve aldık . Bir teyze serviste bulundu bize . Sıcak ve güleryüzlü samimiydi. İçerinin kedilerle dolu olması biraz rahatsız edici . Baya gelip sizle oturuyorlar çünkü .
3
T.... Ş........
Dizaynı göze abartı gelmeyen sevimli bi cafe. Ama fiyat performans açısından çok yeterli değil. Evet Beşiktaş'ta olabilir lokasyon olarak ama bu lezzetler bu fiyatları haketmiyo. Lezzet konusunda biraz dikkat edilirse diyat performans biraz daha dengelenmiş olur siye düşünüyorum
4
S.... S.......
Sessiz, sakin, çok sevimli bir kafe. Biraz arada kalmış ama girince bize çok sevimli göründü ve garson da güler yüzlüydü. Filtre kahvesi ve cheescake gayet iyiydi????????
4
S.... S.......
Sessiz, sakin, çok sevimli bir kafe. Biraz arada kalmış ama girince bize çok sevimli göründü ve garson da güler yüzlüydü. Filtre kahvesi ve cheescake gayet iyiydi
2
S... B.....
Kahve isabetli tercihmiş... ucuz ve basit olduğu için... bu kadar basit seyi bile berbat yapmayı nasıl başarıyorlar... arka masamda tarot bakan arkadaş herkese aynı şeyi yada yakın sey diyor sanki????????????mekan hoşşş... sevimliiii... 2,5 da dekorasyona ????
3
S... B.....
Kahve isabetli tercihmiş... ucuz ve basit olduğu için... bu kadar basit seyi bile berbat yapmayı nasıl başarıyorlar... arka masamda tarot bakan arkadaş herkese aynı şeyi yada yakın sey diyor sanki
5
O.... M....
Fincan kahvaltıyı ve cheesecakini denemenizi öneririm,fiyatı beşiktaştaki kafelere göre iyi,çalışanlar da çok sevimli, gitmenizi ve denemenizi tavsiye ederim.
4
H.... G.....
Çok sevimli ve çok sıcak bir mekan. Bir yaz akşamı huzurla oturup frambuazlı limonatasını içerken kitap okuduğum yer. İnanılmaz bir huzur veriyor insana. Ticari kaygılarla değil keyifli bir hobi olarak var etmeye çalışıyor sanırım sahibi. Çünkü her şey çok özenli. Kalabalıkken servisi nasıldır bilemiycem ama bir kahve molası için ideal.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım