Loading...
3.6 Point
52 Comment

Kaset Bistro

Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 61/A, Beşiktaş, İstanbul
Categories Bars
Cuisines Bar-Food
Average amount İki kişi için : 90.00 TL
Phone 0212 2361652
Comments (52)
5
B.... E....
Servis hızlı ve çalışanları çok samimi her konuda yardımcı olabilecek seviyede. Destek istediğim bir konuda sorgusuz sualsiz bana yardımcı oldular. Ancak müzikleri değiştirirlerse gayet hoş olacak tabi kişiden kişiye göre değişiyor. Yaz aylarında 90BPM,adamlar,duman gibi gruplar çalardı ve ayrılmazdım dibinden arkadaşlarımda çok severdi. Fiyat günümüz mekanlarına göre gayet makul. Tavsiye ederim... ????????????????????????
5
B.... E....
Servis hızlı ve çalışanları çok samimi her konuda yardımcı olabilecek seviyede. Destek istediğim bir konuda sorgusuz sualsiz bana yardımcı oldular. Ancak müzikleri değiştirirlerse gayet hoş olacak tabi kişiden kişiye göre değişiyor. Yaz aylarında 90BPM,adamlar,duman gibi gruplar çalardı ve ayrılmazdım dibinden arkadaşlarımda çok severdi. Fiyat günümüz mekanlarına göre gayet makul. Tavsiye ederim...
4
N.... N....
Dekorasyon olarak tatlı bir ortamı var ancak masalar çok çok yakın, bu beni rahatsız etti. Çalışanları iyi, fiyatlar uygun. Muhtemelen bir daha tercih etmem ama yine de güzel.
4
N.... N....
Dekorasyon olarak tatlı bir ortamı var ancak masalar çok çok yakın, bu beni rahatsız etti. Çalışanları iyi, fiyatlar uygun. Muhtemelen bir daha tercih etmem ama yine de güzel.
4
E... K......
Güzel, samimi ve alçakgönüllü bir caz mekanı. Caz dinlemek için kasıntıya gerek olmadığının bir kanıtı. Aylık konser listesine düzenli bakılmalı. Yiyecek menüsü geniş ama yoğun saatlerde siparişler gecikebiliyor. Güzel içkileriyle müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Dışarıda da masaları var.
5
D.... D....
istanbulun caz soluk borusu gibi bir şey bu mekan. haftanın 6 günü gayet kaliteli isimleri sahnesinde ağırlıyor. tek eleştirim şu; verilen saate biraz daha sadık kalınması lazım. x sanatçı saat 22'de sahne alacak deniyorsa ve 23'te sahne alıyorsa bu can sıkıcı oluyor. umarım bu detay da giderilir.
1
D.... A....
Eski mekanında giderdim alışkanlık ve sevdiğim için tekrar gittim fakat isim ve sahip değişmesi her şeyi değiştirmiş İstanbul'da yaşayan bir kişi olarak içtiğim birayı sayarim burdada saydım ve garsonlarin az olmasıyla bir kaç kez birayı söylediğimizi yineledik ve tüm bu hatırlatmalar tekrar bira olarak girilmişti.itirazimiz da asla kabul görmedi böyle yorumlari normalde yapmam ama yazıyorum belki düzelir ve siz bilinclenin burasi için eski kaset digilmis
5
E... K....
Beşiktaş’ta jazz müzik dinleyebileceğiniz sıcak,samimi bir ortam.. Programı takip etmeniz yeterli,Ülkü Aybala Sunat tavsiye edilir. Personellerden Burhan beyin müşterilere ilgisi ve yaklaşımı çok güzel .
3
M........ A...
Eski mekanındada giderdim.Tabiki orası ayrı güzeldi.Her zaman müzikleri için gitmişimdir.Hic bir zamanda pişmanlık yaşamadım.İlk açıldığında gitmiştim bu yeni mekâna.Çok dar, inanılmaz sıcak ve havasız.Çok terleyen biri olarak ben kış mevsiminde pert oldum ve o güzel müziklerden keyif alamadım.Umarim şu anda klimalar çok iyi çalışıyordur.
3
D.... Y.......
Servis bakımından çok yavaştı. Yemek menüsü yoktu gidicekseniz haberiniz olsun.İçkisi gayet güzeldi öneririm.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım