Loading...
2.0 Point
21 Comment

İsos Döner

Cihannüma Mahallesi, Hasfırın Sokak, No 10, Beşiktaş, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Döner
Average amount İki kişi için : 55.00 TL
Phone 0212 2606969
Comments (21)
5
S... A.....
bence gayet güzel ve temiz bir yer.insanlar nasıl bir beklentiyle gidiyor bilmiyorum ama fiyat performans acısından gayyyetttt güzel ve uygun bir mekan.gönül rahatlığıyla gidip karnınızı doyurabilirsiniz.afiyet olsun
5
A.. Ş.......
ayak üstü yemek için gayet ideal bi yer ne zaman beşiktaşa uğrasam karnımı doyurmak için uğradığım yerlerden birisi fiyat performans olarak iyi olduğunu düşünüyorum öyle çok fazla ilgi alaka beklemenizi anlamadım açıkçası ayrıca çalışan kardeşim de baya samimi bi delikanlıydı
1
M... T.....
Temizlik namına bir gram önem görmediğim mekandır. Masalar yağlı bırakılmış, ıslak kalmış bezin kötü kokusu masaların üzerinde, yerlerde pipet,ketçap çöpler… Bitti mi bitmedi menü satın almıştık patates kızartmaları çok kötü cidden çok kötü patates kalmış ve tekrar yağda kızartılmış gibiydi bimden aldığınız dondurulmuş patates bile o patatesten 4-5 kat daha lezzetlidir. Lavaşlarda patlıyor yiyemiyorsun daha doğrusu kağıt yiyorsun. Bu sadece benim görüşüm değil kız arkadaşımın ve bizimle aynı anda giren 2 müşterinin görüşüdür. Kısaca tavsiye etmiyorum.
1
M.... M....
Daha önce Kadıköy ve Beşiktaş şubesinde severek yerdim dürümünü. Bugün de taa Çağlayandan kalkıp sırf burası için Beşiktaş’a geldik ama tek kelimeyle rezaletti. Masalar,lavabolar,tepsiler kir ve leke içindeydi aç olmamıza rağmen yiyemeden kalktık. Patatesler de resmen yenilmesin diye ufaltılmış gibiydi. Daha da gidilmez...
1
G..... Ş.....
Döner bu değil. Çok yanlış anlamışlar. Sünger gibi bir şeydi. Tebrik ederim. Yeni bir buluş olmalı bu.
1
A.... A....
Çok kötüydü, bir daha yemem. Çalışanlar bağırarak başka bir dilde birbiriyle anlaşmaya çalışıyor veya anlaşamıyor diyeyim. Servis sistemi de çok kötü.
1
E... E...
Yemek soğuk, içerisi soğuk, klima var çalıştırmıyorlar, çalışanlar kendi aralarında gürültülü muhabbet ediyor, etmedikleri zaman telefonla son ses açık oyun oynuyorlar. Keşke puanına girmeden baksaydım.
1
B..... T......
Berbat. Içinde tavuk bile yoktu. Patatesi doldurmuşlar sadece. Hatta o bile yoktu. Eskiden bayıla bayıla gelirdim artık bir daha adımımı atmam.
2
G.... G....
Bugün erkek arkadaşımla Beşiktaş'taki şubesine gittik.Et dürüm+ayran+patates kızartması menüsünden sipariş ettik.Dürümden pek et tadı alamadım sanki sosla açığı kapatmaya çalışmışlar.Ayrıca patatesleri soğuktu.Verdiğim 20 liraya değmedi açıkçası.Bir daha gitmem sizlere de tavsiye etmiyorum.
1
A...... A....
İçerdeki klima yetersiz bazı katlarda klima bile çalışmıyor bir an önce çıkmak istedim. Dönere gelecek olursak, tatsız tuzsuz bir dönerdi hiç bir şey anlamadım.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım