Loading...
3.6 Point
113 Comment

Çıtır Cafe & Pub

Cihannüma Mahallesi, Hasfırın Caddesi, No 2/A, Beşiktaş, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Bar-Food, Izgara
Average amount İki kişi için : 140.00 TL
Comments (113)
3
B.... K..........
Arkadaş ortamları ve bira muhabbeti icin güzel bir mekan. Beşiktaşta gidilebilecek publardan. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü.
5
S........ S........
eski sevgilimle tanistigimve gitmeyi cok sevdigimiz bir mekan benim icin hep cok ozel olucak citir
4
C.... C....
Arkadaş ortamları için iyi mekan , yemekleri de güzel garsonlar ilgili bira & bira tabağı yapıp muhabbet etmek için iyi yer
4
T............ T............
Nadir Beşiktaş publarından biri. Güzel zaman geçiriyorum. Bira muhabbeti için ilk seçeneklerden biri..
4
L.... L....
Bira & kızartma için ideal mekanlardan. Hem merkezi bir konumda hem kızartma tabakları çok lezzetli. Çalışanlar ilgili ve hızlı. Tek dezavantaj, benim gibi sigara kullanmıyorsanız sigara dumanı ve kokusundan çok rahatsız oluyorsunuz. Kızartmalardan ‘çıtır tabağı’ şiddetle öneririm.
4
L.... L....
Bira & kızartma için ideal mekanlardan. Hem merkezi bir konumda hem kızartma tabakları çok lezzetli. Çalışanlar ilgili ve hızlı. Tek dezavantaj, benim gibi sigara kullanmıyorsanız sigara dumanı ve kokusundan çok rahatsız oluyorsunuz.
Kızartmalardan ‘çıtır tabağı’ şiddetle öneririm.
4
G....... C......
Çiçek Köftesi diye geçen tabak harika. Beşiktaş’ın tam merkezinde kalan bu cafeye yolumun üzerinde olması sebebiyle sık sık uğruyorum. Sadece Pide üstü köfte ve sos olmasına rağmen tadı eşsiz. Burda yediğim bu tabağın tadını başka hiçbir yerde bulamıyorum. Sadece porsiyonlar biraz küçük, geri kalan her şey güzel.
1
Ö..... E......
Başta güzel bir yer gibi duruyordu 3 arkadaş geçtik oturduk ama sonrasında bütün masalara mısır ikramı yaptılar ve bizim masamızdaki siparişi beğenmedikleri az buldukları için bizim masamızı es geçtiler. Bütün masalara dağıttıktan sonra kalan 1 kase mısırı bile içeri götürdüler bizim masamıza koymadılar. Mısır dediğiniz şeyin paketi 3 lira. Müşteri seçmeye değmezdi yani. Bir daha asla gelmeyeceğim. Ayrıca fiyatlar da uygun değildi. 33lük fıçı 17 tl. Çevrede daha güzel yerler var.
5
V..... O......
Uzun yıllardır gideriz hep güzel karşılarlar bizi. Güleryüzlü hizmet ilgili çalışanlar hep memnun ayrılırız dost buluşmalarımızın yeridir. Beşiktaş’ta çarşı girişinde bulunur. Konumu buluşma ve toplantılar İçin idealdir
5
A.... S......
Çarşıya girerken tam köşede, çok katlı, hem salaş hem konforlu pub. Özellikle terasını çok seviyoruz ama çok kalabalık. Gidip yer bulamamak, sıra beklemek olası. Servis bazen gecikebiliyor bu nedenle ama yemekleri lezzetli.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım