Loading...
4.0 Point
812 Comment

Mendel's

Sinanpaşa Mahallesi, Şair Nedim Caddesi, No: 18, Beşiktaş, İstanbul
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts, Cafe
Average amount İki kişi için : 65.00 TL
Working hours
Properties
 • Cash
 • Credit Card
 • Debit Card
 • No Alcohol Available
 • Indoor Seating
 • Kid Friendly
 • Air Conditioned
 • Desserts and Bakes
 • Outdoor Seating
 • Smoking Area
 • Pet Friendly
 • Wifi
Comments (812)
2
N.. G
Çikolatacıya gidip çikolata sipariş ediyorsunuz ve bilin bakalım tabakta ne az? Evet bildiniz çikolata. Az geleceği zaten menüdeki ekstra çikolata xx TL yi görünce anlıyorsunuz. Tat olarak da bir üstünlüğü yok. Bu kadar alternatifi varken gereksiz.
5
E... Y.....
Daha önce de gitmiş ve çok memnun kalmıştım
3
N...... P....
Odeon ve Sizzling Brownie yedik. Odeon çok güzeldi, muzlu olduğu için hafif bir tatlı. Sizzling Brownie için aynısını söyleyemeyeceğim. Sunumu güzel fakat tadının diğer tatlılardan farkı yok klasik çikolatalı kek gibi. Menüde tatlıların fotoğrafı olmaması ciddi bir eksik, internetten tek tek fotoğraflarına bakmak zorunda kaldık. Mekan güzel sadece biraz küçük, çalışanlar güler yüzlü.
5
M............. M..........
Ne zaman akaretlere gitsem buraya gelirim. Ortamı güzel. Çikolatası iyi. Odeon favorim. Kahve de güzel.
4
G...... G......
Yenilikçi ürünler denenmiş, bu yönden eşsizler. Menü çok çeşitli ancak menüde fotoğrafların olmaması büyük bir eksik. Çikolataları bana biraz ağır geldi, bu tabiki kişiden kişiye değişir .
4
G........ G........
Tatlılar şovlar görsel mekan güzel çay iki kişilik olmak zorunda mantığı nedir biri kahve biri çay içer yani anlayamadım
4
H..... A......
Akaretlere renk katan bir çikolata dükkanı lezzet ve sunum olarak gayet başarılı ama fiyatlar bir tik pahalı
4
G....... G.......
Evet burayı çok methettiler ama bence o kadar çok aman çok da iyi olur evet kötü de değil ama aham şahan da değil gibi yine beşiktaş akaretler için fiyatları uygun ve lezzetleri iyi
4
B.... K..........
Önce sevmediğimiz tarafı anlatayım. Mekana girmek icin 15 dakika sıra bekledik. Biz iki kişiydik. Bizden sonra gelenleri, boşalan masalar dörtlü masalar olduğu için, bizden önce almaya başladılar. Biz yaklaşık 10 dakikadır beklerken daha 1 dakika dahi beklememis olanları içeri alıp oturttular. Bunun dışında mekanın konsepti çok iyi. Camelot ile Sizzling Brownie sipariş verdik. Ben brownie yedim ve tadına bayıldım. Fakat arkadaşım Camelot ile ilgili aynı düşüncelere sahip değildi. Beklentileri bu kadar yuksek tutmasaydı gayet de güzel bir tatlı olduğunu aktardı. Sonuç olarak sıra beklemeyeceksek bir daha gider miyiz, gideriz. Aksi takdirde çok zor.
2
N.... İ.....
Mendel's biraz abartıldığını düşündüğüm ve çok iyi muadilleri olduğu için popülerliğine şaşırdığım bir çikolatacı. Buranın en çok tercih edilen tatlılarından sizzling brownie ortalama bir lezzete sahip, hatta benim gibi çikolata severlere bile fazla şekerli ve bayıcı gelebilir. Mekan eskiden şirindi fakat anladığım kadarıyla artık rahatsız edici derecede kalabalık bir kitlenin uğrak mekanı olmuş.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım