Loading...
3.3 Point
41 Comment

Köfteci Ramiz

Capacity AVM, Kat 2, Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Fişekhane Caddesi, No 7, Bakırköy, İstanbul
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0212 6615060
Comments (41)
1
G..... Ş.....
Hizmet fena değil ama yemekler kokmuş geldi. Bildiğiniz günlerce beklemiş. 9 liraya domates çorbası diye sattıkları şey salçalı un çorbasıydı.
3
B..... B.....
Küçükken her Köfteci Ramiz tabelası gördüğümde bana resmen diğer yemek zincirlerinin yanında etkisiz eleman gibi gelirdi. Hatta yüzüne bile bakmazdım, neden olduğunu bile sorgulamazdım o kadar silip atmıştım kafamda???? Ama şimdi bazen düşünüyorum o kadar da gereksiz değilmiş yahu???? Aslında oturup soluklandığında yiyebileceğin bir şeyler illaki oluyormuş... Ama siz bu görseldeki hatayı yapmayın tamam mı???? Köfteciye gidip tavuk yemeyin sonra sofra başındakiler size enayi gözüyle bakmasın???? Dağ kekikli tavuk menüsü ne kadar güzel olsa da, tavukları ne kadar güzel soslayıp allayıp pullasalarda çok gerekli olmadıkça ya da ayda yılda bir canım çekmedikçe gitmem. Lezzetsiz veya kötü olduğundan değil yanlış anlamayın kesinlikle, sadece çocukluk travması???? Bir kere akla ‘gereksiz’ diye kazınınca çıkartıp atamıyorsun o düşünceyi... Gidecekler için; menü doyurucu ve tatmin ediciydi????
3
D........... D...........
Küçükken her Köfteci Ramiz tabelası gördüğümde bana resmen diğer yemek zincirlerinin yanında etkisiz eleman gibi gelirdi. Hatta yüzüne bile bakmazdım, neden olduğunu bile sorgulamazdım o kadar silip atmıştım kafamda
4
K.... R...
Standart ramiz köftesi lezzetli tadı hep aynı.genelde kaşarlı köfte tercihimdir çorba ve salatalar taze güzel,ikramlar iyi çok kalabalık değil hafta içi tercih edin fiyatlar orta derece
1
Б........... Б...........
Çalışanlar ilgisiz, kaba ve yavaşlar. Neredeyse yarım saat servis bekledik. Üstüne bir de yanlış ve soğuk servis getiriyorlar itiraz edince üste çıkmaya çalışıyorlar. Gitmenizi önermem başka şubelere gidin.
3
L... ⛵.....
Ortalama standartlarda bir yer. Bir ara bir çok yerde şube açarken birden bir çok yerde de kapandı. Karın doyur ve kalk bir beklentin olmasın.
3
L... ⛵.....
Ortalama standartlarda bir yer.
Bir ara bir çok yerde şube açarken birden bir çok yerde de kapandı.
Karın doyur ve kalk bir beklentin olmasın.
3
Y.... K...
Standart köftesi ile her damak zevkine rahatlıkla hitap edecek bir lezzet. Beklentilerinizin üst seviyede olmaması ile birlikte memnuniyetle ayrılabileceğiniz bir yer. Benim için köftesinin ağır ve yağlı olmaması ile akılda kalıcı oldu.
1
A....... A.......
başka şubelerinde güzel köfte yemiştim ama buradaki kuruydu. bir de hijyen! salata barda turşuların yeşilliklerin üzerinde küçük meyve sinekleri uçuyordu.
4
U... Y.
Hizmet harika çalışanlara çok teşekkür ederiz. Hepsi tatlı dilli güler yüzlü. Öyle ki kendi dükkanı olsa bu kadar olur. Müşterilere de bir anımsatma, bu insanlara siz de güzel davranın. Mekan ferah çok kalabalık değil. Menüler de iyi ve lezzetli. Küçük kusurları var tabii, örneğin ekmek arası siparişlerde bayat ekmek ile ürün gelmesi gibi.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım