Loading...
3.1 Point
8 Comment

Akinal Gar Restaurant

Gar Binasi Istasyon Meydani, Sehitkamil Merkez/Gaziantep
Categories Restaurants
Cuisines
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0342 3246900
Comments (8)
1
S........ G.........
Yediğim kazık dokunmaz diyorsan afiyet olsun... Mekan fiziki olarak güzel sakin... lakin doğru düzgün sipariş almayı bilmeyen 60 yaş üstü Sef garsonlar istemediğiniz yemekleri size bir güzel dayıyor. Ayrıca bir yoğurda 16 lira büyük suya 7 lira yazan yer görmedim fiyatlar geçirmece bilginiz olsun.
2
A.... Y...........
130 tl lik şarabın yanına gelen 4-5 meze (peynir tabağı değil) ile 250 lira hesap ödedim. Meyve müesseseden deyip hesaba ekliyorlar. Beklentilerimin altında lezzet.
5
E... @..................
Gar Lokantası , Gaziantep'te akşamları alkollü yemek tercih edenler için biçilmiş kaftan bir mekan. Otantik ortamı ve lezzetli mezeleriyle kesin tavsiye edeceğim bir nokta.
4
T..... Ö.....
Asla görgüsüz insanlarin olmadigi ve bagirmadan karsinizdakiyle konusabildiginiz, humusunun ve guvecte beyninin mükemmel olup her mezesine hayran birakan ama antep icin 1 tik pahali istanbul fiyat standartlarinda bir mekan
2
D..... D.....
Ortam, çalışanlar ve mezeler süper. Özellikle humusu mutlaka denemelisiniz. Belki biraz daha ikramlara önem verilebilir. Onun dışında çok güzel ve yerinde bir mekan.
5
K............. K.............
Antep ziyaretimizde bir arkadaşımın çok önceden tavsiyesini hatırladık ve geldik. Mekanı gündüz rezervasyon için aradığımızda 19:30 a kadar rezervasyon yapabildiklerini bu saate kadar gelemediğimiz taktirde, bekleyenler olabildiği için masayı tutamadıklarını ilettiler. Gar içinde çok büyük olmayan tarihi bir mekan güzel bir karşılamayla masamıza oturduk. Mezelerden Humus, zeytin piyazı, patlıcan, yoğurt ve ciğer aldık. Her biri ayrı ayrı güzeldi. Ara sıcak olarak patlıcanlı peynirli bir börekleri var denemenizi tavsiye ederim. Ana yemek küşleme ve acılı bir kebap geldi. Özellikle küşlemeyi çok iyi buldum. Bu güzel yemek mekanın tatlı ve meyve ikramıyla son buldu. Genel olarak güzel bir akşamdı tek eksisi içilen sigaraların dumanı, Antep’ten sevgiler...
1
Y................ Y................
Ozel bir kutlama icin haftaicinden masa ayarlamamiza ragmen, haftasonu bizi hayal kirikligina ugratti. Bir fuar nedeniyle yasandi bu aksaklik ama normalde de bu kadar vurdumduymaz degillerdir umarim.
5
E... E...
Tren istasyonu içindeki bu mekanın tarihi bir havası var. Rakı içmek için çok güzel mutlaka gelmenizi tavsiye ederim....mezeler çok başarılı
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım