Loading...
3.9 Point
10 Comment

Önder Pastanesi

Zübeyde Hanım Bulvarı, SSK Hastanaesi Arkasıi Şehitkamil - Gaziantep
Categories Patisseries
Cuisines Börek
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0342 3364167
Comments (10)
5
E.... E....
Öncelikle eve sipariş getirmeleri ve bu siparişi çok hızlı bir şekilde yapmaları çok güzel. Eve kadar pos cihazı getiriyor olmaları da takdire şayan. Bu görmüş olduğunuz katmer 25 TL ve Harika yediğim en fıstıklı katmer. Pastaları ve simitleri zaten mükemmel. Bence yenilebilecek en iyi katmerlerden.
5
S... Ö......
Kahvaltıda su böreği yemeden dönmeyin Antep'den dediler. Tavsiye üzerine gittik ve mükemmeldi. Çıtır su böreği yedikçe yedim. Ayrıca küçük katmerleri de mutlaka deneyin çok lezzetli. Mekan sahiplerine misafirperverlikleri için de ayrıca teşekkür ederim
4
M... G.........
Gaziantep gezimiz boyunca aklım katmerde kalmıştı. Bizi dolaştıran dostuma  Zekeriya Usta'ya götürmesini rica etsemde, zaman kısıtlığımızdan dolayı bizleri Önder Pastanesine getirdi. Buraya gelince ne yalan söyleyeyim sıradan bir katmer yiyeceğimi düşündüm. Mehmet Tosun mekanın sahibi, çok renkli bir kişilik ama çok bağırarak konuşuyor :) Arkadaşım, adamın tarzının bu olduğunu söylüyor.   Burada 2 adet farklı katmer var bi tanesi standart, diğeri ise özel. Biz 2 normal 1 tane de özel katmer sipariş verdik. Siz siz olun sadece özel söyleyin. Böyle bir fıstık ve kaymak oranı olamaz :)  Özel katmer masaya gelir gelmez saldırdık ve diğer katmerlerin suratına bakan olmadı diyebilirim :) Çay heryerde olduğu gibi burda da kaçak, ama içilmeyecek derecede acı değil hatta ben 2 tane içebildim :)
4
M... G.........
Gaziantep gezimiz boyunca aklım katmerde kalmıştı. Bizi dolaştıran dostuma  Zekeriya Usta'ya götürmesini rica etsemde, zaman kısıtlığımızdan dolayı bizleri Önder Pastanesine getirdi. Buraya gelince ne yalan söyleyeyim sıradan bir katmer yiyeceğimi düşündüm.

Mehmet Tosun mekanın sahibi, çok renkli bir kişilik ama çok bağırarak konuşuyor :) Arkadaşım, adamın tarzının bu olduğunu söylüyor.  

Burada 2 adet farklı katmer var bi tanesi standart, diğeri ise özel. Biz 2 normal 1 tane de özel katmer sipariş verdik. Siz siz olun sadece özel söyleyin. Böyle bir fıstık ve kaymak oranı olamaz :)  Özel katmer masaya gelir gelmez saldırdık ve diğer katmerlerin suratına bakan olmadı diyebilirim :)

Çay heryerde olduğu gibi burda da kaçak, ama içilmeyecek derecede acı değil hatta ben 2 tane içebildim :)
1
D....... A.....
Önder Pastanesine gizli kalmış ve çok bilinmeyen Katmerini keşfetmek için pazar akşamı uğradık. Normalde bu saatlerde katmer yemek Anteplilerce pek tercih edilmediği için ısrarla sorduk, "Müsait misiniz? Katmeriniz halen taze ve güzel değil mi?" diye. Hiçbir sorun olmadığını, keyifle yiyebileceğimizi belirttiler. Eh masalara geçtik, çayları söyledik, sonra "Dınn" diye bir ses geldi, bir baktık ki mikrodalga fırının ayarlanmış saatinin durduğunu haber veren sesmiş o ve fırının içinden de bizim katmer çıkıyor. Mekandaki çalışanlar hiç utanmadan sabah pişirdikleri katmeri mikrodalga fırında ısıtıp önümüze koymuşlardı. Siz şaka mısınız der gibi yüzlerine bakıyordum, önümüze gelen ürüne katmer demeye bin şahit isterdi, dışındaki hamur lastik gibi olmuştu. Tabii ki bir lokma bile almadan kalktık. Kasadaki arkadaşa durumu izah ettik, "Anlıyorum, normalde katmerin fiyatı 15 TL, o zaman sizden 10 TL alalım." diye hiçbir mantığa uymayan bir şeyler söyledi. Eğer ürününe güveniyorsan 15 TL alırsın, yok bir hata varsa hiç para almazsın, 10 TL istemek nedir gerçekten anlamadık. Sadece Önder Pastanesi adına utandık.
1
D....... A.....
Önder Pastanesine gizli kalmış ve çok bilinmeyen Katmerini keşfetmek için pazar akşamı uğradık. Normalde bu saatlerde katmer yemek Anteplilerce pek tercih edilmediği için ısrarla sorduk, "Müsait misiniz? Katmeriniz halen taze ve güzel değil mi?" diye. Hiçbir sorun olmadığını, keyifle yiyebileceğimizi belirttiler.

Eh masalara geçtik, çayları söyledik, sonra "Dınn" diye bir ses geldi, bir baktık ki mikrodalga fırının ayarlanmış saatinin durduğunu haber veren sesmiş o ve fırının içinden de bizim katmer çıkıyor. Mekandaki çalışanlar hiç utanmadan sabah pişirdikleri katmeri mikrodalga fırında ısıtıp önümüze koymuşlardı. Siz şaka mısınız der gibi yüzlerine bakıyordum, önümüze gelen ürüne katmer demeye bin şahit isterdi, dışındaki hamur lastik gibi olmuştu. Tabii ki bir lokma bile almadan kalktık.

Kasadaki arkadaşa durumu izah ettik, "Anlıyorum, normalde katmerin fiyatı 15 TL, o zaman sizden 10 TL alalım." diye hiçbir mantığa uymayan bir şeyler söyledi. Eğer ürününe güveniyorsan 15 TL alırsın, yok bir hata varsa hiç para almazsın, 10 TL istemek nedir gerçekten anlamadık. Sadece Önder Pastanesi adına utandık.
5
N...... B.
Rafiim(Gaziantepçe kanka,pampa, haci abi, hafiz vs.) fotograftaki kusbokunu( En üst seviye antep fistigi.Kilosu 100 liradan fazla ve karaborsasi oldugu esnaflar arasinda hep konusulur.) ve kaymagi görüyorsun degil mi? Daha ne diyeyim :) Bu yüzden Zekeriya Emmi'yi sevin ama Mehmet Tosun Abimizi es geçmeyin diyorum. Inanilmaz güler yüzlü, misafir perver bi abimiz. Sadece katmer yiyip mekandan ayrilacaktik 2 saate zor çiktik. Bi de abimiz eger sizi çok severse özel müsterilerinin doldurdugu, siirler anekdotlar yazdigi defterini çikartir, okur okur okur.. Hatta sizden de bir seyler yazmanizi ister. Sahibi keyif adami olunca yaptigi is de çikan mamuller de inanilmaz keyifli oluyor. Gaziantep'e gittiginizde Minyatür Katmer'i amman es geçmeyin!
5
N...... B.
Rafiim(Gaziantepçe kanka,pampa, haci abi, hafiz vs.) fotograftaki kusbokunu( En üst seviye antep fistigi.Kilosu 100 liradan fazla ve karaborsasi oldugu esnaflar arasinda hep konusulur.) ve kaymagi görüyorsun degil mi? Daha ne diyeyim :)

Bu yüzden Zekeriya Emmi'yi sevin ama Mehmet Tosun Abimizi es geçmeyin diyorum. Inanilmaz güler yüzlü, misafir perver bi abimiz. Sadece katmer yiyip mekandan ayrilacaktik 2 saate zor çiktik.

Bi de abimiz eger sizi çok severse özel müsterilerinin doldurdugu, siirler anekdotlar yazdigi defterini çikartir, okur okur okur.. Hatta sizden de bir seyler yazmanizi ister. Sahibi keyif adami olunca yaptigi is de çikan mamuller de inanilmaz keyifli oluyor. Gaziantep'e gittiginizde Minyatür Katmer'i amman es geçmeyin!
5
S.... D....
Gaziantepte yedigim en iyi katmerlerden biriydi. Senelerde Antep'te yasamama ragmen burayi nasil kesfedemedim bilemiyorum ama büyük kayip. Mekanda 2-3 farkli katmen yapiliyor. Özel olani minyatür olani. Gidince mutlaka minyatür katmer yiyin. Büyük katmerin içine konan fistik ve kaymak çok daha ufak bir katmerin içine konuyor.
4
C.. U...
Yöresel lezzetleri tadabileceginiz fiyatlari çok çok uygun bir mekan. Garsonlar yavas olsa da gelen katmer ve su böreginin lezzeti süper.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım