Loading...
4.7 Point
9 Comment

Tarihi Kır Kahvesi

Seferpaşa Mahallesi, Köprübaşı Sokak, Şahinbey, Gaziantep
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Phone 0342 2202979
Properties
  • Indoor Seating
Comments (9)
4
R...... T.....
Çok bir olayı yok malesef. İsmine bakınca biraz daha farklı bir ortam beklemistim. Girişteki görüntü güzel renkli cam falan ama içeri girdiğiniz an ortam nargile cafe kalitesinde malesef. Kahvesi standart. Eğer ki Gaziantep'te tek atımlık bir kurşununuz varsa Tahmis'ten yana kullanın ama bizim gibi her öğün arasına kahve koyuyorsanız burası da görülebilir.
5
C..... O...
Mekânın iç tasarımı yöresel ve çok güzel. Kahveleri de güzel.Calisanlari biraz değişik ve kaba ama mekanın güzelligi bunu nötr yapıyor. Mutlaka uğramalı kale ve çevresi gezinirken dinlenmek için iyi bir durak
5
P.... Y....
Sevdiklerinizle tarihi bir mekanda saatlerce iki lafın belini kırmak isterseniz kesinlikle doğru mekan tarihi dokusu huzur veriyor. Sürekli rahatsız eden garsonlar yok
4
C..... Ş......
Eski ve salaş bir mekan. Türk kahvesi ve zahteri güzeldi.kahveleri duble olarak soylerseniz cay bardaginda getiriyorlar bu goruntuyu biraz bozuyor tabi ama yine de sunum guzeldi. Calisanlar ilgili ve güler yuzluydu, tahmis kahvesinden çok daha güzeldi kesinlikle.
5
A.... T....
Fitay biraz yüksek fakat rahat ve güzel bir mekan. Garsonlar çok neşeli ve kibar davranıyorlar müşterilere. Kısacası kendinizi iyi hissedeceğiniz bir mekan.
5
A.... T....
Fitay biraz yüksek fakat rahat ve güzel bir mekan.
Garsonlar çok neşeli ve kibar davranıyorlar müşterilere.
Kısacası kendinizi iyi hissedeceğiniz bir mekan.
4
C.... B....
Ağaçların altında doğal serinlikle güzel kahvenizi yudumlayıp tarihi gaziantep dokusunda kitap okuyup şehrin akan hayatını yaşamak için güzel bir kahve.
5
E... Y......
Gaziantep kalesinin eteklerinde tarihi kır kahvesinde ilgili ve güleryüzlü personeliyle fincanda pişen kahveyi yavaş içmeli ? tarihi çarşıları gezdikten sonra dinlenmek ve Türk kahvesi içmek için iyi bir tercih
5
N.... S...
Iyi kahvenin adresi - Gazintep kalesinin hemen altinda bulunan Gazintep taslari ile yapilmis tarihi eser restore edilerek kahveye çevrilmis. Istanbulda bir çok yerde makinelerde yapilan Türk kahvesi burada közde yapiliyor. Menengiç'i ve meyan serbetini mutlaka deneyin kaleyi seyredip sessizligin ve güzel kahve çesitlerinin tadini çikarin. Hersey çok güzel temiz memnun ayrilmaniz için ellerinden geleni yapiyorlar.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım