Loading...
4.2 Point
5 Comment

Köşem Kebap Şahin Usta

Ali Nadi Ünler Bulvarı, Şehitkamil , Gaziantep
Categories Restaurants
Cuisines Kebab
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0342 3218944
Properties
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (5)
3
I... B....
Good place if you are hungry, meat is perfect, chicken is 6/10 Price is low.Most credit cards does not work, however the soups are great (not always available)
3
I... B....
Good place if you are hungry, meat is perfect, chicken is 6/10
Price is low.Most credit cards does not work, however the soups are great (not always available)
5
H.... K.....
Köşem Kebap güler yüzlü personeli harika kebapları ve daha da önemlisi şeker tadında bir insan Şahin Usta, Müthiş bir insan Gaziantep e gidipte Köşem Kebap a uğramadan Ustamın kendi elleriyle yoğurduğu çiğ köfteden yemediyseniz Antep e gittik demeyin.
5
C.... B....
Gaziantep'te kebabın güzelini yiyebilirsiniz. Ama bir süre sonra sürekli adana sürekli kuşbaşı yemekten sıkılmaya başlarsınız. İşte ben böyle bir zamanda tavsiye üzerine köşem kebabı keşfettim. Ve yine tavsiye ile Maraş Tarak sipariş ettim ve kesinlikle uzun zamandır yediğim en güzel et oldu Gaziantep'teki. İkramları güzel. Mutfakları temiz. Calışanlar düzgün. Daha ne olsun bence isim yapmış büyük kebapçılardansa bu köşe başı kebapçısı aradığınız lezzeti size sunacak. Fiyatlara gelince bir fiyat listesi yoktu ne yazıkki sizinle paylaşabileceğim ama şöyle bir hesap yaptıgımızda 4 Maraş Tarak 3 ayran ve ikramlara 37tl verdiğimi düşünürseniz. Hem damağa hemde cebe hitap eden güzel bir kebapçı ile tanışmış olursunuz. Şimdiden afiyet olsun.
5
H.... G......
Her biri 140kg olan 2metre ortalama boya sahip 2 adet dayimi da yanimda götürerek mekana günlük cirosunu tek masadan kazanma imkani verdim :)) Kiymalar, cigerler, kavurmalar, kanatlar, kusbasilar geldi geldi gitti. Masada tek kelime konusulmadan uzun bir süre yemekle ilgilendik. Ibrahimli tarafinda ve adi üstünde köseye kurulmus, envai çesit lezzeti içinde barindiran yeni favorilerimden biri.. Herkesin güleryüzlü çalismasi, temiz ve ilgili hizmeti de söylemeden geçemeyecegim. Fotograflari tam istedigim gibi çekemememin nedeni masaya gelen hiçbir seyin kisa süre bile tabaginda kalamamasidir:) Buraya mutlaka ugrayin kebapsever dostlar ..
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım