Loading...
3.7 Point
45 Comment

Ciğerci Mustafa

Gaziler Caddesi, Bayramoğlu Sokak, No: 1/B Gaziantep
Categories Restaurants
Cuisines Giblets
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0342 2309182
Properties
  • Credit Card
  • Private Parking
Comments (45)
1
E.... Ç......
Antep'e indiğimde ilk yediğim öğündü. Beklentimin oldukça altında kaldı diyebilirim. Daha önce İstanbul ve yakın zamanda Adana'da yediklerimle arada baya fark vardı. Porsiyon yanında tek şiş yağ istedik veremeyeceklerini söylediler. Ciğer salata ve pide ile iç içe aynı tabakta sunuluyor. Pide ciğerle birlikte yenilmeyecek kadar kalın. Antep'de yediğim en vasat yemekti diyebilirim.
4
M..... V.......
Ciğer kavurma istedik ancak kalmamıştı. O yüzden ciğer şiş yedik. İstanbul'daki Antepli birçok restoranda ciğer yedim hepsinden güzeldi. Ancak mekanda koşuşturmaca hakim. Çay yetistiremedikleri için servis yapamadıklarını söylediler. Mezeler oldukça güzeldi. Göz doyuracak kadar da çoktu
2
W.... W....
Mekanin dekoru vasat.Lezzeti de aman aman degil.Şehir dışından geldik dememize ragmen gereken ilgi ve alaka gosterilmedi.Etler yanik geldi.Servis kotuydu.Fiyatlar orta.Garsonlar yiyinde gidin modundalar.
2
W.... W....
Mekanin dekoru vasat.Lezzeti de aman aman degil.Şehir dışından geldik dememize ragmen gereken ilgi ve alaka gosterilmedi.Etler yanik geldi.Servis kotuydu.Fiyatlar orta.Garsonlar yiyinde gidin modundalar.
4
K..... I...
Ciğer kavurması hiç ciğer sevmeyene bile ciğer yedirir o derece harikaydı.. ciğer şişi ortalama..Maraş tarağı adlı şiş kebabı da mutlaka denenmeli, biraz sert olsa da lezzeti çok ayrı seviyelerde.. kıyma kebabı da Antep e göre sıradan bir seviyede.. Mekan ise çok salaş, Antep in en meşhur kabapçılarında bile bebek bakım odası olmadığını düşününce burada da olmaması ilginç gelmiyor, fakat tuvaletler temizlikten hayli uzak. Bebekli, çoluklu çocukluysanız yemeğinizi hemen yiyip kalkacağınız bir yer.. fiyatlar da çok makul 6 kişi önden yarım ciğer dürüm ve arkasından birer dürüm kebap a ayranlar dahil 120 tl ödedik.. salata, soğan vs tabi ki ikramdı.
5
N............ N............
Hem karnimizi hem de gozumuzu fazlasiyla doyuran mekan. Ciger sis ve kavurma tattik ikisi de cok lezzetliydi. Yaninda getirdikleri salatalar da ayrica guzeldi. Cogunu bitiremedik. Fiyat performans anlaminda cok iyiydi diyebilirim.
5
Ö.... B....
Herşey mükemmeldi. Kesinlikle uğramadan geçilmemesi gereken bir yer. Fiyat-performans gerçekten harika ve uygun. Kahvaltı da ciğer mi yenirmiş demeyin.
5
G......... G.........
Giderken tahminim 4 dü ama böyle birşey görmedim. Beni çok şaşırttı hatta akşam imamçapdaş ı iptal edip buraya gitmeyi düşünüyoruz helal olsun diyorum 5 puan
3
S....... S.......
Hampton by Hiltonda konaklamistim. Yakinlarda baktığımda en çok iyi yorum alan yerlerdendi. Deneyelim dedim. Antep Emniyet Müdürlüğü ve Kamil Ocak Stadina yakın yerde. Çarşınin başladığı yer de diyebiliriz. Siş ciğerini çok sevmedim. Kavurma ciğeri şiş ciğere göre biraz daha iyiydi. Ama kavurma ciğerini Karşıyakali Recep Usta'da daha çok sevdim şahsen. Güzel mi evet. Harika mi hayır. Gidilir mi geçerken olabilir. Mutlaka gidilmeli mi bence hayır. Hijyen konusuna deginmek bile istemiyorum. Antep'te çoğu yerde bu sorun var ama burada daha fazla var. Salaş demek iyi niyetlilik olur :) Bence her şeyi olduğu gibi ciğer şişi de yerine bırakın. Yani Urfa'ya. Balikligol yakınında Halilurrahman camiinin komşusu onlarca ciğerci var. Ciğer orada yenir. Haa ciğer kavurmasi yiyecekseniz o Antep'te yenir. Onu da Recep Usta'da yiyebilirsiniz. Biraz ters. Vaktim yok gidemem derseniz burada Ciğerci Mustafa Kemal'de de deneyebilirsiniz. Acı ile aranız yoksa yeşil biberden uzak durun. Yoksa 1 hafta yediklerinizin hepsini acı sanmakla geçiriyorsunuz:) Afiyet olsun.
4
K.... D......
Yorumlara bakıp ilk başta korkmuştum ama gittiğimde çok beğendim ciğeri çok güzel ancak acı seven biri değilseniz önermem ayran hariç her şey acı.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım