Loading...
4.5 Point
4 Comment

Venedik Pastaneleri Hosnudiye Mh.

Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi, No 39/C, Tepebaşı, Eskişehir
Categories Cafés
Cuisines Patisserie, Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Table booking recommended
Comments (4)
4
D.... E...
Pasta konusunda usta yer. Her özel gün ve kutlamada pastayı burdan alırım. Taptaze ve lezzetli pastalarıyla kalitesini korumaya yıllardır devam ediyor. Çikolatalı çilekli pastaları favorim.
4
D.... E...
Pasta konusunda usta yer. Her özel gün ve kutlamada pastayı burdan alırım. Taptaze ve lezzetli pastalarıyla kalitesini korumaya yıllardır devam ediyor.
Çikolatalı çilekli pastaları favorim.
5
E... E...
Venedik cidden başarılı bir pastane. Her zaman yeni dondurma çeşitleriyle bizi bizden alıyor. Cevizli ve narlı dondurmalar benim kişisel favorilerim. Birlikte de şahane gidiyorlar. Limonlu da denemeden geçmemek lazım. Pastaları çok lezzetli, özellikle çikolatalı olanlar :) Ayrıca sevdiğim bir başka şey de her küçük ve büyük pasta alımlarında Eskişehir barınaklarındaki kuyruklu çocuklarımıza mama bağışlıyor olmaları.
5
B........ B........
Sürekli kendini geliştiren, yeni çeşitlerle ve leziz tatlarla vazgeçemediğimiz, Eskişehir'in en iyi pastanelerinden. Kurumsallaşma yolunda adımlar atan Venedik'te ki yenilikleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz... Ahmet Usta ve ekibinin ellerine sağlık (:
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım