Loading...
3.6 Point
19 Comment

Sempre Ristorante Italiano

Hoşnudiye Mahallesi, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi, No 13, Tepebaşı, Eskişehir
Categories Restaurants
Cuisines Italian
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0222 2210431
Properties
  • Dinner
  • Credit Card
  • Lunch
  • Live Music
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
  • Fullbar
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (19)
5
R.. R..
Food was amazing! Very delicious and the portions were pretty big! Staff was polite and helpful. Relaxing atmosphere. Would definitely visit it on my next trip to Eskişehir.
3
D.... T....
3
D.... T....
4
Z......... Z.........
Standartlari oldukca yuksek bir restoran. Fiyatlar ortalamanin ustunde fakat bu kalite icin gayet iyi. Corbalari cok lezzetli. Pizza ve salatalarinida cok begendik. Cocuk arabasi ile biraz zor oluyor. Asansor bulunmuyor. Rezervasyon yaptirirsaniz disarida ayri bolumlu alanda yer bulma sansiniz olabilir.
4
Ç...... P.....
Mekan çok hoş. Sakin ve nezih bir yer. Muzikler hafif ve güzel. 1. Sinif bir restoran. Yemekler lezzetli. Fiyatlar iyi gibi gorunse de porsiyonlar oldukca kucuk. Yine de guzel yemekler ve sarap esliginde hos bir aksam gecirebileceginiz bir yer.
5
A..... S....
I love this place ...alot...visit with family ..good menu ..good people ..good service . Great food...taste will make you smile...hope i will be there soon again.
5
A..... S....
I love this place ...alot...visit with family ..good menu ..good people ..good service .
Great food...taste will make you smile...hope i will be there soon again.
2
E.... E....
Menü, şef, garsonlar her şey değişmiş. Çin ve İtalyan restaurantını ayırmışlar. Eskisi gibi her iki menüden de yeme şansınız yok. İtaylyan menüsünü tecrübe ettik, yemekleri cafe yemeğinden halliceydi. Burasının eski kalitesini bilen birisi için hayli üzücü. Bir de ezan okunurken müziğin sesini kapatmak nedir?
5
C.. B......
Eskişehir in sosyetik mekanı.Profesyonel hizmet arıyorsanız Eti ilesinin işlettiği Sempre tek adres.Dekorayyon çok güzel hizmet profesyonel yuvarlak masa,masada yanan mum ışığı garsonlar.kesinlikle snob (kendini beğenmiş )değil.ailecek arkadaşımızın davetlisi olarak gittik.2 tavuklu noodle 1 kızarmış tavuk 2 sezar salata  1 deniz mahsüllü pizza yedik.hepsi güzeldi.hiçbirinde kusur sayılabilecek bir şey yoktu.eğer Eskişehir e has olmasın.her şehirde bulabileceğim şeyler yemek istiyorum diyorsanız burası size göre.eşinizle romantik bir akşam yemeği yemek istiyorsanız uygun bir mekan,tavsiye ederim.
2
A........ A........
Bahçe düzenlemesi ve ışıklarıyla bizi etkileyen mekan siparişlerimizin masaya gelmesiyle birlikte bir anda gözümüzde tepetaklak oldu. Servis tabaklarında beklemekten üzerinde katman oluşmuş brokoli çorbası, marulları sararmış sezar salata ve oldukça kuru dana carpaccio ile başlayan yemeğimiz panelenerek kızartılmış paket lastikleri(kalamar ismini vermişler) ile eğlenceli bir hal aldı. Ana yemeğimiz olan mermerde dana eti lezzetliydi serin kırmızı şarapla fena olmayan bir son yaşattı. Ancak hemen belirtmek gerekir ki etinizi sevdiğiniz pişme derecesinden bir tık az pişmiş olarak sipariş edin. Zira fazla pişerek istediğiniz kıvama gelecektir.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım