Loading...
4.2 Point
34 Comment

Mazlumlar Muhallebicisi

Hoşnudiye Mahallesi, Gençlik Merkezi Sokak, Tepebaşı, Eskişehir
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Desserts and Bakes
Comments (34)
5
B.... D....
Meşhur trileçesinden yemeye gelmiştik ama maalesef ustaları rahatsız olduğu için bir süredir servis edemiyorlarmış. Sütlaç ve krem karamel denedik ve özellikle sütlaç gerçekten çoook iyiydi. Tahinli dondurma ikram ettiler ve ona da bayıldık. Tüm ürünler taze ve katkısız bir şekilde yapılıyormuş. Eskişehire gittiğimde mutlaka tekrar giderim.
3
O.... P....
Sütlü tatli deyince benim aklima tavuk göğsü gelir..onu degerlendirmem gerekirse bu mekanda yedigimi sıradan buldum diyebilirim...kötü degildi ama cok daha iyi bekliyordum..karamel kullanilan tatlilarsa gercekten cok iyiydi..o trileceyi yemege bir daha gidilir..
2
Y...... S.....
2
Y...... S.....
4
Y.... Y....
Ambiyansı ve çalışanlarının kibarlığına bayıldım,krem karameli güzeldi diğer tatlılarını tadamadım maalesef ama gidelir eminim diğerleri de aynı lezzettedir.
5
M.... S....
Haller gençlik merkezi içindeki şubesinde yedik keşkül efsaneydi herkese tavsiye ederim eşimin favorisi şu muhallebisi oldu değişik bir ismi olan ama tadı enfes olan şerbeti de tavsiye ederim yolu eskişehire düşenler uğramalı
5
O... D....
uzun zamandır bu kadar lezzetli tatlı yediğimi hatırlamıyorum. tavuk göğsü de kazandibi de harikaydı. zaten içinde bulunduğu ortam da çok hoş. yemekten sonra hafif bir tatlı yemek isterseniz mazlumlar en ideal seçim olacaktır.
5
E..... U....
belki 5 puan verilmeyebilir, unutulmayacak bir lezzeti yok ama o mütevazi havasında kendi içinde 5 puanı mutlaka hak ediyor. Eskişehir'e gittiğinizde uğrayabilirsiniz.
3
D.... E...
Hallerin içinde, eskilerden gelen bir tatlıcı Ben kazandibi hastasıyım, onun için onu yorumlayacağım. Güzel değil, net. Tek numarası kuruluşunun eski olması gibi geldi bana. Fiyatlar da bundan dolayı hafif şişkin. Kazandibi 10liradan fazlasını hak edecek bi tatlı değil Gidin deneyin belki siz beğenirsiniz, benlik değil ama.
3
D.... E...
Hallerin içinde, eskilerden gelen bir tatlıcı
Ben kazandibi hastasıyım, onun için onu yorumlayacağım.
Güzel değil, net. Tek numarası kuruluşunun eski olması gibi geldi bana.
Fiyatlar da bundan dolayı hafif şişkin. Kazandibi 10liradan fazlasını hak edecek bi tatlı değil
Gidin deneyin belki siz beğenirsiniz, benlik değil ama.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım