Loading...
4.7 Point
6 Comment

Divan Express

Hoşnudiye Mahallesi, Şahin Caddesi, No 738/A, Tepebaşı, Eskişehir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 240.00 TL
Phone 0222 2351111
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Dinner
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (6)
5
N....... H..........
Güleryüzlü hizmet, merkezi konumu ile tramvay a yakınlığı, lezzetli çok çeşitli kahvaltısı ile memnun kaldığımız bir tesis oldu. Eskişehir e tekrar gelince yine aynı yerde kalacağız.
4
Z..... Z.....
Bir organizasyon için grup olarak geldik otele, 2. günün sonunda başta odalar olmak üzere çoğu şeyden memnun kaldık.
Odalar çok büyük değil, hatta küçük denebilir ancak otel ekspres. Yani normal karşılamalı. Boyutuna göre çok kullanışlı ve gayet şık dizayn edilmiş. Konaklama konusunda gerçekten çok rahat ettik.
Yemekler son derece lezzetli. Çeşitler birbiri ile uyumlu. Tatlı sunumları çok zarif. Servis elemanları da çok kibar ve bir o kadar da başarılı.
5
Z..... Z.....
Bir organizasyon için grup olarak geldik otele, 2. günün sonunda başta odalar olmak üzere çoğu şeyden memnun kaldık. Odalar çok büyük değil, hatta küçük denebilir ancak otel ekspres. Yani normal karşılamalı. Boyutuna göre çok kullanışlı ve gayet şık dizayn edilmiş. Konaklama konusunda gerçekten çok rahat ettik. Yemekler son derece lezzetli. Çeşitler birbiri ile uyumlu. Tatlı sunumları çok zarif. Servis elemanları da çok kibar ve bir o kadar da başarılı.
5
S..... G....
Eskişehir çok seviyorum bu şehri. Tertemiz düzenlli. Bu güzel şehirde kalteli bir otel Divan Express'te konakladım. Harika bir konaklamanın ardından sabah kahvaltısını Divan express pub'da yaptım. Kahvaltı tabi ki açık büfe ama çok aşırı çeşit olduğunu söyleyemem. Ancak malzemeler kaliteli. Burayı ön plana çıkaran şey ise servisi. Bu kadar kaliteli servisi gittiğim en lüks restaurantlarda göremedim. Çalışan şef  garsona büük ödül verilmeli. Sadece servisteki memnuniyet bile yeter benim için Lezet:4, kalite/f,yat:4,5/5
4
C..... K....
Personel oldukça saygılı, işinin ehli! Aylık event'lerimiz için kullandığımız toplantı salonu ne zaman ne şekilde istenirse ona göre hızlı bir şekilde düzen almakta, eğer yemekli yapacak olursak güzel ve hafif bir akşam yemeği sunmaktalar. İsmine yakışır, kesinlikle pişman olmayacağınız bir otel!
5
O... C....
Divan oteli icin cok sey soylemeye gerek:) Fakat calisanlarin hepsi cok profesyonel ve basariliydi. Serviste gorevli bayan garson inanilmaz basariliydi. Yaklasik 25 kisilik bir grup olmamiza ragmen masada hersey tam zamaninda geldi. Ickilerimiz hic eksik kalmadi:)) Eskisehirdeki adresimiz belli oldu:)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım