Loading...
3.2 Point
10 Comment

Bool Köfte

Cumhuriyet, Eskisehir
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Comments (10)
1
O... ö.......
Porsiyonlar hiç de bool değil, parasının hakkını veremiyor ne yazık ki. Ayrıca iftar menüsü istemediğim halde 5 tl salata parası kesildi. Iftarı bile fırsata çevirmeye çalışıyorlar, gerçekten çok yazik.
2
P..... Ö.......
Adıyla porsiyonları ters orantılı.Yemekleri fena sayılmaz.Ama eski lezzeti yok.Dilim iskenderde tabanı pideyle doldurup üstüne çok az iskender koyuyolar.
2
Y...... Y.....
Adı boool ama porsiyon cimri :) Balaban kebap diye getirdikleri çakma kebap tatsız bir şeydi. Kayıt gibi şişler değişik bi köfte. Baskın ve keskin bi domates sosu. Çok kötü.
4
Z..... Z.....
Fiyatları çook uygun özellikle İstanbulda yaşayan biri olarak salatanın en dandik yerde 7₺ den başladığını biliyor ve burayı lezzetine göre çok ucuz buluyorum benim favarim ada kebap ve pilavları tavsiye ederim
4
H.... Ö....
Canının yediğim Eskişehir in ucuz mu ucuz yemek alternatiflerinden biri de burası. Aşağıda fotosunu paylaştığım şeyler totalde 12 lira. Sınırsız salata barı 3 3.5 lira. İstanbul'un mekanlarından sonra buralar bana bedavaya yakın olmanın mutluluğunu veriyor
4
E... E...
Aşırı ucuz. İki kez ada kebabı yedim, ilk gittigimde soğuk geldi o sebeple hoşlanmadım. Ama ikinci gittiğimde fena değildi, 3 tl'ye salata barı gerçekten şaka gibi geliyor sipariş ettiğiniz kebabın yanına sınırsız salata alabilirsiniz. En memnun kaldığım şey pilavları oldu sanırım, bence pilavlarını deneyin.
4
C..... K....
Eskişehir geziniz için yaptığınız araştırmalarda "Balaban Köfte"yi duyar da merak ederseniz, burada deneyebilirsiniz. Haftasonu gezilerini planlarken; hep burada yediğim Balaban Köfte ve lezzeti aklıma gelir; keşke böyle bir yer bulsak derim. Bunda, merkezi noktada olmasının ve yemeğinizi yerken Eskişehir'in renkli ve hareketli sokaklarını seyredebilmenin de etksi var...
4
G... G...
Eskişehir'de balaban yemeden olmaz deyip araştırmalarımız neticesinde Bool Köfte'ye gitmiştik, çok da sevmiştik. Üst katta cam kenarı masada oturup cıvıl cıvıl olan sokaktan geçenleri seyretmek de keyifli oluyor.
3
G..... G........
Orta... - Burayi, aradigimiz köftecinin erken kapattigini ögrendigimizde farkettik. Çok kalabalikti ver sirkülasyon gayet iyiydi. Biz de bundan cesaret alip denemeye koyulduk. Masaya kuver olarak gelen bulgur pilavi soguktu, ancak herkese böyle servis edildigi söylendi. Bekleme süresi çok uzun ve bizden 5-10 dakika sonra gelen 2 masanin yemekleri bizden daha önce geldi. Ayran çok güzel görünse de agirlikli olarak su tadi aliyorsunuz. Piyazi Istanbul'da genelde kirmizi sogan ile yapar gerçek köfteciler, burada beyaz sogan var ve çok kalin kesilmis, pek hos degildi. Servis elemanlarinin yüzü gülüyordu, sicak bir ortam.
4
G..... G....
Balaban Kebabi - Eskisehir'de Balaban Kebabi yemek için güzel bir yer. Pide üstüne domates sos, yogurt, siste gelen kuzu ve yaninda gelen dört köfte gayet doyurucu. Fiyat 15 TL. Az daha uygun olabilirmis fiyat. Mutlaka deneyin.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım